TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
220 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sirius Pırlanta
  • ADRES: Vezirhani Cad. No:64 Kat:1 Cemberlitas Eminonu Istanbul Turkiye
  • TELEFON: 02125277799
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Pırlanta tektaş, yüzük, kolye ve küpe gibi takıların, indirimli fiyatlarla satışını yapan online pırlanta satış sitesidir.

Sirius Pırlanta, altın üzerine pırlanta ve diğer değerli taşları işleyerek mücevher haline getiren, üretiminin bir bölümünü yurt dışına ihraç eden, pırlantalı mücevher üreticisi ve toptancısıdır. Satışa sunduğu tüm ürünler, Sirius Pırlanta bünyesinde el işçiliği ile üretilmektedir.

Yenilikçiliğin takipçisi olan anlayışı ile ürün portföyünü her geçen gün geliştiren Sirius Pırlanta; modern, güncel ve geniş bir koleksiyona sahiptir. Sirius Pırlanta, özverili hizmet anlayışı ile gelişmiş üretim gücünü kullanarak farklılık yaratmakta; doğru ürünü, doğru zamanda, en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Üretici bir firma olan Sirius Pırlanta, müşteri istekleri doğrultusunda, ihtiyaca uygun ürünü oluşturabilmektedir.

“Düşlerin Parıltısı” sloganıyla yola çıkan, ayrıcalıklı ve özel hizmetin kaynağı Sirius; üstün ürün ve hizmet kalitesiyle, kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

http://www.siriuspirlanta.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.