TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
218 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Promocity Promosyon
  • ADRES: Göztepe Mah. Rahim Sok. No:11 Bağcılar / İSTANBUL (Tem Mahmutbey köprüsü - ford çetaş sokağı)
  • TELEFON: +90 (212) 659 41 18
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

FİRMA PROFİLİ

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen ve bu doğrultuda pazarlama politikalarını oluşturan PROMOCİTY PROMOSYON ÜRÜNLERİ A.Ş. çok kısa bir zaman içersinde bu yönde atmış olduğu adımların karşılığını alarak promosyon sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Üstlenmiş olduğu misyonun bilincinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite ve uygun fiyat politikalarının yanı sıra satış öncesi ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerle, çalışmış olduğu firmaların promosyon konusunda çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

Bununla birlikte firmaların tanıtımı konusunda önemli bir yer edinen promosyon ürünleri ile ilgili olarak firmaların tanıtımlarını daha etkin ve daha doğru bir şekilde yapabilmeleri için müşterilerine alternatif ürün oluşturma ve doğru zamanlama gibi konularda öneriler sunarak müşterilerin promosyon danışmanı olmuştur.

ÜRETİM

Promosyon sektöründeki ürünlerin büyük bir kısmı Yurt Dışından İthal edilen ürünlerden oluşmaktadır.
Promosyon ürünlerinde Neden İthalat ?
Promosyon ürünlerinde Neden Türkiye’ de Üretim Değil ?
Promosyon ürünlerinde Neden Paramız Yurt Dışına Gidiyor ?

Bu soruların cevaplarını ararken Promosyon Sektöründeki Hedeflerimizi; İthalat Merkezli değil, Üretim Merkezli olmasına karar verdik.

Ar-Ge çalışmalarımızı tamamlayarak Promosyon Sektörüne çok kısa zaman içersinde 40’ a yakın ürün modeli kazandırdık.

Aynı zamanda istihdama katkı sağlayarak bu ülkenin değerlerinin bu ülkede kalması yönünde karınca misali küçük adımlar attık.

Ürettiğimiz ürünlerde Kalite ve Ekonomik Fiyatlarımızla; Çin’ ile aynı zamanda Dünyayla yarışır hale geldik.

İHRACAT

Ürettiğimiz ürünlerde fiyatlarımızı; özellikle Çin ile aynı zamanda Dünya ile mukayeseler yapmaktayız.

Ürettiğimiz ürünlerin, Kalite ve Fiyat avantajına, Üretimden Hemen Teslim avantajını ekleyerek Dünyayla rekabet edebilir hale geldik.

PROMOCİTY PROMOSYON ÜRÜNLERİ A.Ş. olarak;

FRANSA, BULGARİSTAN, RUSYA, UKRAYNA, AZERBAYCAN, ROMANYA, BOSNA HERSEK, K.K.T.C., LİBYA, IRAK, SENEGAL ülkelerine ihracat yapmaktayız.

Sürdürülebilir başarı için sürekli ve kalıcı değerler oluşturan, Ülkemizde ve Uluslar arası platformda saygınlığıyla tanınan “sektöründe lider firma olmak” vizyonuyla geleceğe bakıyoruz.
30 yaşında Genç bir Yönetim Kurulu Başakanına sahip olan firmamızın yaş ortalaması 29 dur.
Büyük Hedeflerle çıktığımız bu yolda Eğitimli , Genç, Dinamik kadromuzla sizleri 400 m2 lik ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtir.

Birlikte büyük projelere imza atmak dileğiyle…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.