TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
209 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Printurkiye.com
  • ADRES: Litrosyolu 2.Matbaacılar sitesi 1BE3 Topkapı
  • TELEFON: 0212 613 03 88
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Printurkiye.com Arena Dijital bünyesinde hizmet veren bir markadır. Markanın yaratıcısı Arena Dijital Baskı Merkezi 2003 yılında 2.Matbaacılar Sitesinde faaliyete geçmiştir. Sektörünün öncü firmalarından birisi olarak printurkiye.com ile Türkiye`de online tasarım ve baskı hizmetini de başlatmış bulunmaktadır.

Printurkiye.com uzun bir araştırma sürecinden sonra kullanıcılardan gelebilecek istekler doğrultusunda geliştirilmiştir. Amacımız zor olan ürün tasarımı ve baskı sürecini basitleştirip müşterilerimize hızlı ve ekonomik üretim imkanı sağlamaktır. Kendinize ve müşterilerinize ait tasarımları arşivleme ve ilerleyen zamanda tekrar ihtiyaç duyduğunuzda hızlı sipariş verme olanağını internetin bulunduğu her yerde sağlamaktadır. Hazır şablonlarımızı kullanarak kendinize ve müşterilerinize tasarım hazırlamanız için geliştirilmiş sitemize sürekli yeni şablonlar yüklenmektedir. Sistemin daha işlevsel olması için sizlerinde görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşarak buna destek olmanızı istiyoruz.

Yaptığınız her alışverişte puan toplayacaksınız. Alışveriş miktarlarınızın fazlalığına göre size indirim kuponları hediye edilecektir. Daha sonraki alışverişlerinizde bu kuponları kullanabileceksiniz.

Sitemize üye olduğunuz takdirde bu ve daha birçok avantajdan faydalanacak, geriye dönük tüm baskı işlerinizi sitemiz üzerinden takip edebileceksiniz. Kurumsal firmalar ve reklam ajansları şirket üyemiz olacaklardır. Şirket girişinden girebilmeniz ve size sunulan olanakları öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Printurkiye.com`dan vermiş olduğunuz siparişlerin, baskı ve baskı sonrası sonlandırma işlemleri yüksek teknolojili makinelerde kendi bünyemizde yapılmaktadır. Kullandığımız bütün makine ve ekipmanlar sektöründe en iyi olan markalardır. Dünyanın seçkin markalarıyla sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

“Türkiye’nin Online Baskı Merkezi” sloganı ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize her zaman kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet vermek printurkiye.com’un en önemli önceliğidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.