Omega Matbaa & Web Desing • İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
176 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ozan
  • ADRES: Eski Osmanlı Sk. No: 25-27 Meriç Çarşı Ofis No :31 MEcidiyeköy
  • TELEFON: 0212 217 24 30
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

MİSYONUMUZ

Ticari kuralların her gün hızla değiştiği günümüzde müşteriye ulaşma yöntemleri de git gide çeşitlenmektedir. Etrafındaki hızlı değişimin farkında olan firmamız, matbaa, reklam ve tanıtım sektöründeki bu çeşitliliği bünyesi altında toplayıp siz değerli müşterilerimize basite indirgenmiş halde sunmayı misyon edinmiştir. Bu misyonu gerçekleştirmek için de sıkı bir iç disiplinle çalışmak muhakkak gereklidir. Omega Matbaa bunun bilincindedir ve disiplinli bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Matbaa sektöründeki yaşanan aksaklıkları belirleyip, bunlara çözümler üretmek diğer bir misyonumuzdur. Bunlardan en göze çarpanları basım süresinde yapılan hatalar ve ihtiyacından uzun sürelere yayılan basım süreçleridir. Omega Matbaa olarak aldığımız matbaa işlerinde teslimat sürelerini olması gerekenden daha ileri tarihlere sarkıtmamaya çok büyük önem gösteriyoruz. Zamanın parayla eş değer olduğunun farkındayız ve bu bilinçle bütün işlerimizde belirttiğimiz teslimat tarihlerinin dışına çıkmamaya büyük özen gösteriyoruz.

Parolamız; “Kaliteli iş, zamanında teslimat”

VİZYONUMUZ

Firmamız prensiplerinden hiç bir şekilde taviz vermeden sektörünün lideri olmayı kendine vizyon edinmiştir. Bu vizyonu gerçekleştirmek içinde disiplinli bir şekilde çalışmanın ve inancımızın bir an olsa bile kaybolmaması gerektiğinin bilincindeyiz, farkındayız. Siz değerli müşterilerimizin bize verdiği güç sayesinde her türlü zorluğun altından kalkıp, hedeflerimizi gerçekleştireceğimize inancımız tamdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.