Oluktaş Koli Matbaa Ambalaj Sanayi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
220 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Oluktaş Koli Matbaa Ambalaj Sanayi
  • ADRES: Malkoçoğlu Mah.Kazımkarabekir cad. No:42/B Sultangazi / İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: 0 212 475 95 80
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Oluktaş Ambalaj Sanayii olarak firmamız 2004 yılı başında kurulmuş olup İlk olarak koli üretimi alanında faliyete başlamıştır. Üretim ile iç içe olan firmamız imza attığı birçok projelerle birlikte çok sektör gruplarına özel çözümleri, kaliteden ödün vermeyen çizgisi ve hizmet ağı ile bu sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Her sektöre göre ürettiği koli ürünleriyle,müşterilerinin ürünlerini en doğru şekilde taşınmasını ve malzemenin zarar görmeden müşterilerine ulaştırmasını sağlamıştır.

VİZYONUMUZ ,

Oluktaş Ambalaj Sanayii olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde ülke çapında en iyi dünya çapında ise alanında sayılı şirketler arasında olmak

MİSYONUMUZ ,

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

İŞ AKIŞIMIZ

Müşteriye ulaşıyoruz.. Talebini dinliyoruz ve tecrübelerimizi paylaşarak hem doğru olanı bulmaya çalışıyoruz hemde asıl ihtiyacını belirlemeye çalışıyoruz. Bu konuda müşterimizin yapacağı iş ile ilgili bizim sistemimizi etkileyecek bütün detayları eksiksiz olarak alıyoruz. Gerekli çalışmaları ve planlamayı yaparak müşteriye önerdiğimiz en uygun çözümü gerek daha önce yaptığımız benzer örneklerle müşteriye sunuyoruz. Sistemde kullanacağımız ürünlerin bütün marka ve teknik detaylarını bildiriyoruz (markalarda müşteri talebide bizim için önemlidir) Çalışmamız uygun bulup onaylandığı taktirde , Ancak bu aşamadan sonra imalata geçebiliyoruz. Bu sayede olası hataları önlemiş oluyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.