TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
353 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Netform Matbaacılık A.Ş.
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 23. Cad. No:42
  • TELEFON: 0352 322 11 33
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Netform, 1993 kurulmuş olup, o günden bu yana Kayseri’de üretim yapmakta, başta yakın iller olmak üzere 20 den fazla şehre hizmet etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamak için; teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak kendine özgü bir sistem kurmuştur. Netform kesintisiz gelişme çabasından da vazgeçmeden, 1800 metrekare fabrika kullanım alanı ve 38 çalışanı ile disiplinli, planlı çalışarak, kaliteli ürünler üretmekte ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmektedir.

Netform baskı öncesi hazırlık aşamasında son teknoloji olan dijital montaj ve CtP (Computer to Plate) kalıp sistemiyle de baskı makinelerini yönetmektedir. Bu sayede baskıda en gerçek renk ve kaliteyi maksimum seviyeye getirmektedir.

Netform, iş süreçlerini yeniden organize ederek, tekliften, siparişe, üretimden, son teslim aşamasına kadar tüm süreçleri elektronik ortamda bilgisayarlarla izlenmektedir. İş planlarımız, müşterilerimize söz verdiğimiz tarihlerde teslim edebilme özelliği üzerine programlanmaktadır.

Netform müşterilerimizin ürünlerinin maliyetlerini minimize edebilmek ve en uygun fiyat aralığını sunmak için geliştirdiği yazılımla maliyetlerini elektronik ortamda hesaplayarak Netform’ a özel malzeme, maliyet ve fiyat yönetim sistemini uygulamaya başlamıştır.

Netform ileri teknolojiyi ve uygun maliyet analizleri yönetimini kullanarak, müşterilerimizin talepte bulundukları ürünlere dakikalar içinde en ekonomik fiyatlarla cevap vermektedir.

Netform müşterilerimizin baskı öncesinde hazırlanan nihai tasarımlarını özel geliştirilen veritabanında her sipariş bazında yıllarca güvenle arşivinde koruyacaktır.

Netform matbaacılığın temel malzemesi olan kağıt ürünlerinde ve diğer sarf malzemelerinde dünya markalarını ve en iyi tedarikçileri seçmektedir.

Pazarlama anlayışımız müşterilerimizin en yüksek memnuniyetini sağlamaya yöneliktir. Bu bağlamda bütün işletme fonksiyonlarımızı, pazarlama faaliyetleriyle oluşan bilgilerin ışığında müşterilerimizin, dolayısıyla pazarın, talep ve istekleri doğrultusunda, yeniden düzenlemektedir. Günümüzde müşteri sayısı ve rekabet koşulları arttı, pazarımız büyüdü, müşterilerimizin istekleri derinleşti ve bizden daha çok kalite ve nitelik beklemeye başladılar.

Sunduğumuz mal ve hizmetlerle bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlayarak ülkemizin daha çok gelişmesine, toplum refahının yükselmesine, fakirliğin azalmasına, gerekli mal ve hizmetleri mümkün olan en düşük maliyetlerle üretmek ve satmak suretiyle topluma hizmet etmeyi bizim de görevimiz bildik.

Slogonımız “güven & kalite”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.