TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
235 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Markas Reklam
  • ADRES: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Tim 2 İş Merkezi K.3 No:527
  • TELEFON: Tel:(212) 588 70 08
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız sektöre 1998 yılında matbaa faaliyetleri ile girmiş olup, müşterilerinden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda 2004 yılından itibaren ajans hizmeti de vermeye başlamıştır.

Geniş kapsamlı hizmet anlayışı sayesinde müşterinin iş akışını hızlandırmada yardımcı olabilecek baskılı ve görsel materyalleri doğru yerde ve doğru zamanda kullanmaya yönelik önerileri ile müşterileri için her zaman iyi bir çözüm ortağı olmaya çalışmıştır. Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek her zaman güncel kalmayı hedeflemiş olup, çalışmış olduğu firmaların da güncel çözümler ile reklam faliyetleri oluşturmasında bir yön gösterici olmuştur.

Yapmış olduğu çalışmaları matbaa kalıplarından çıkarıp, kağıdı şekillendirmek olarak algılamaya çalışmaktadır.

Reklam sektöründe kullanılan her türlü baskı ve malzeme seçeneklerini önererek iç ve dış mekan reklam görsellerini de dijital baskı çalışmaları ile etkili kullanmaya çalışmaktadır. Uygulamalarında temiz işçilik ve uzun süreli kullanım garantisi ile çalışmakta olup, bu bilinç konusunda da müşterilerine yön vermektedir.

Günümüz teknolojilerini reklam sektörüne taşımak amacı ile yola çıkmış olup, ”Google Doktoru” markası ile google optimizasyon çalışmalarında da önemli bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Geliştirmiş olduğu reklam stratejileri ile müşterilerinin google arama sayfalarında ilk sıralarda yer almalarını sağlamıştır.

Matbaa, promosyon, reklam ve Google optimizasyon çalışmalarınızda Markas Reklam, genç ve hızlı ekibi ile sizlere de hizmet vermekten onur duyacaktır.

Saygılarımızla…

MARKAS REKLAM

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.