TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
364 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kutaş Reklam
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 24. Cadde No:41
  • TELEFON: 0352 322 27 11
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin dört bir yanına montaj ekibi ile yerinde hizmet verebilen Kutaş Reklam, Türkiye’de hizmet veren reklam kuruluşları arasında en hızlı iş bitirebilen firmadır.

Kuruluşundan günümüze kadar yaptığı işlerle adından söz ettiren firmamız, gerek müşterilerimizden gerekse kamuoyundan olumlu eleştiriler alarak yerini bu sektörde daha sağlam bir hale getirmiştir.

İşin ucuz ve kalitesiz olmasından çok doğru şekilde ve eksiksiz olmasına özen gösteren firmamız, bu şekilde müşterilerimizi ve onların beklentilerini karşılayarak hızlı ve doğru işler üretmektedir.

Yapılan her işte Kutaş kalite yönetmeliğine uygun olarak yürütülen projeler ve sonrasındaki sorunsuz ve arkasında durduğu projeleri ile müşterisinin çıkarlarını herzaman önplanda tutar.
Tüm projeler iş bitiminin ardından mimarların ve teknisyenlerin onayını alan projelerimiz, gerek görüldüğünde kurumsal kimlik çizgisinden sapmış çalışmalar kurumsal çizgiye sadık kalınarak düzenlenir. Bu Kutaş Reklam’ın kurumların kurumsal kimliklerine verdiği önemi ve müşterilerine karşı ne kadar sadık olduğunun kanıtıdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.