Hakkımızda

MatbaaLife.com internet üzerinden tüm Türkiye’ye yayın yapan ve içinde tüm matbaa sektörleri bulunduran detaylıbir firma rehberidir. Mevcut kategorilerimiz her geçen gün yenilenerek Türkiye çapında yeni matbaa, reklam, promosyon ve ajans firmaların katılımıile büyümektedir. MatbaaLife.com anahtar kelimeye, sektöre, ilçeye ve semte göre arama yapılabilmektedir. Bu sayedeihtiyaç duyduğunuz en doğru ve en yakın firmaya ulaşmanız amaçlanmıştır. MatbaaLife.com’un önemli amaçlarından biri de Türkiye çapında matbaa, reklam, promosyon ve ajans firmaları bir araya getirerek onların işimkânlarını geliştirmelerine katkıda bulunmaktır. MatbaaLife.com aşağıda açıklanmış olan imkânları ile siz firmalarımıza hizmet etmektedir.

TANITIM SAYFASI

Firmanızla ilgili iletişim bilgilerini, firmanızla ilgili faaliyet alnını ve firma tanıtımını anlatan bir açıklamayı girebilirsiniz. Firmanızı içerden dışardan tanıtan, firmayı ifade eden resimlerinizi ve firma logonuzu ekleyebilirsiniz. Ürün resimlerinizi ve bu resimlere gerekli bilgileri (fiyat, ölçüleri gibi) ekleyerek ürün tanıtımı yapabilirsiniz. Alım ve satımlarınız hakkında bilgiler, talepleriniz ve ilanlarınızı girebilir, insanlara duyurularınızı yapabilirsiniz.

TEKLİFLER

MatbaaLife.com’un kayıtlı kullanıcılara teklif gönderebilirsiniz, yine diğer firmalardan teklif alabilirsiniz.

KAMPANYALAR

Firmanızın dönemsel olarak yapmış olduğu kampanyaları bu alandan yayınlayabilirsiniz. Örneğin ofset makina satıyorsunuz ve yani matbaa makinaları alacaksınız. Elinizdeki makinalarla ilgili kampanyalarınızı bualanda yayınlayabilirsiniz.

İLANLAR

Gerek firma gerekse kullanıcı bazında her türlü ilan imkânı ile hedefinize en kısa sürede ulamanızı sağlar.

ÜRÜNLER

Firmanız ile ilgili ürünlerinizi burada sergileyebilir ve müşterilerinize satış yapabilirsiniz. Misyonumuz Ziyaretçilerimizin ve firma sahiplerinin ulaşmak istedikleri firmalara en kolay şekilde ulaşmalarını sağlamak,firmaların satınalma ve satış faaliyetlerinde çözüm ortağı olmak.