HABER DETAYI

5 Mayıs 2020 09:41

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Düğün davetiyesi, bir düğünün en önemli ve en vazgeçilmez unsurlardan birisidir. 2020 yazı yaklaşıyor ve yeni bir düğün sezonu açılacağı için düğün davetiyelerinizi düşünmeye başlamanın zamanı geldi.

2020’de, çiftler, tüm farklı kağıtlar, dokular, renkler, yazı tipleri, süslemeler ve ekler, paketler, hepsi karışık ve eşleştirilmiş ancak çok uyumlu bir şekilde eşleştirilmiş, tarihte şimdiye kadarki en çok düğün davetiyesi seçeneğine sahip olabilir. İlham almak istiyorsanız, 2020 düğün davetiyesi trendlerini görmek için yazımızı okumaya devam edin veya 2020 düğün davetiyesi tasarımlarımızı burada keşfedin.

Davetiye Modelleri

Düğün davetiyesi modelleri, 2020 yılında daha önce görmeye alışık olmadığımız bir şekilde tasarlanıyor. Gelin 2020 yılında öne çıkan düğün davetiyesi modellerine bir göz atalım.

Sürdürülebilir Davetiyeler

Sürdürülebilirlik, 2020’de düğün planlaması boyunca büyük bir trend ve bu kesinlikle düğün davetiyeleri konusunda da kendisini gösteriyor. Bazı gelinler, sürdürülebilir düğünleri için geri dönüştürülmüş ve ekilebilir tohum kağıdı davetiyesi kullanmak istiyor. Siz de yeni fidanların dikilmesini isterseniz sürdürülebilir davetiyelerden tercih edebilirsiniz.

Akrilik Düğün Davetiyeleri ve Şeffaf Düğün Davetiyeleri

Akrilik davetiyeler ve şeffaf düğün davetiyeleri, oldukça şık ve havalı seçeneklerdir. Ultra modern, zarif ve elegan davetiye modelleridir. Bu tür trendler, modern düğün temasının artan popülaritesi ile daha da güçleniyor.

Parşömen Kağıdı Düğün Davetiyeleri

Parşömen kağıdı, herhangi bir düğün davetiyesine ya da davetiye zarfına modern ama yumuşak bir hava katıyor ve metalik mürekkepten zarif balmumu mühürlerine ve bohem yeşilliklere kadar neredeyse her türlü süslemeyle eşleştirildiğinde oldukça şık görünüyor.

Folyo Baskı Düğün Davetiyeleri

Altın folyo baskı trendi, 2020’de yeniden popülerlik kazanmaya devam ediyor. Altın folyo cazibesi süper lüks ve herhangi bir davetiye tasarımının estetik kalitesini yükseltiyor. Mütevazi bir düğün temasına bile cazibeli bir stil ekleyebilir.

Monogram Düğün Davetiyeleri

Monogramlar, davetlerinizi basit ve şık tutarken kişisel bir dokunuş eklemenin harika bir yoludur. Monogramlar çeşitli şekillerde oluşturulabilir. Bazı çiftler modern düğünleri için kendi isim ve soyadlarının baş harflerinden oluşan monogramları seçerler.

Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları genellikle davetiyenin malzemesi, süslemeleri, yazı tipleri, stilleri ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Düğün davetiyesinin tanesi 50 kuruştan başlar ve 50 liraya kadar değişir.

Trend Davetiye Çeşitleri

2020’de popüler hale gelen davetiye çeşitleri nelerdir? Merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Metalik Düğün Davetiyeleri ve Simli Düğün Davetiyeleri

Metalik tasarımlı davetiyeler ve simli düğün davetiyeleri, düğün trendlerine geri dönüyor. Bu metalik dokunuşlar ve simli yansımalar, seçtiğiniz herhangi bir düğün davetiyesine bir miktar sofistike ve zenginlik katıyor. Rose altın rengi şu anda trendlerde favori rengimiz. Bu nedenle düğün davetiyelerinize metalik renkleri ya da parıltılı detayları dahil etmeyi düşünebilirsiniz. Klasik lazer kesim davetiyeler ise simli ışıltılarla özellikle muhteşem görünüyor.

Minimalist Düğün Davetiyeleri

Daha az desen ve tasarım, daha fazla beyaz alan! 2020 düğünleri için daha minimalist ve modern tasarımları tercih eden çiftleri görmekten heyecan duyuyoruz. Genel olarak minimalist davetiyeler için talepler artıyor.

Yumuşak renk paletlerini, sade yazı tipleri ve sorunsuz detaylandırma minimalist trendlere çok uygun. Genellikle altın folyo veya kabartmalı yazı stilleri gibi bir göze çarpan detay seçmek, davetiyenizi estetik hale getirmeye yeter!

Balmumu Mühürlü Düğün Davetiyeleri

Balmumu mühürleri 2019’daki ortaya çıktı ve kesinlikle 2020’de popüler hale geliyor. Balmumu mühürlerini, örneğin davetiye zarfında, davetiyenin kendisinde kullanabilirsiniz veya çeşitli şekillerde davetiye takımınıza dahil edebilirsiniz. Seçenekler sonsuz!

Eşsiz ve Özel Formlu Düğün Davetiyeleri

Düğün davetlerinin geleneksel şekillerinin dışında düşünmek 2020 için büyük bir trend haline geliyor. Daireselden üçgen ve oval şekillere kadar, farklı geometrik tasarımlar öne çıkıyor.

Davetiye Zarflarında Yeni Trendler

Ambalajla bitirelim! 2020 yılında, desenli ve kaplamalı zarfların yanı sıra modaya uygun parşömen kağıdı ve eko-kağıt gibi farklı malzemelerdeki zarfları da sık sık göreceğiz. Ayrıca, çiftler kişiliklerini göstermek için, zarflara fiyonk ve balmumu mühürleri gibi süslemeler ekleyecek.

Düğün Davetiyesi Örnekleri

Düğün davetiyesi seçmek ve bir davetiye modeline karar vermek zor olabilir. Yüzlerce farklı düğün davetiyesini inceleyerek fikir ve ilham alabilirsiniz. Düğün davetiyesi örneklerini incelemek için Pinterest harika bir alan olabilir.

Düğün Davetiyesi Sözleri

“Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.”

“Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.”

“Ebedi beraberliğe ilk adımı attığımız bu çok özel günümüzde sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.”

Düğün Davetiyesi Yazıları

“Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!”

“Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.”

“Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.”

Düğün Davetiyesi Fotoğraflı

Düğün davetiyeleri, hayatınızın en mutlu günlerinden birinin ufukta beklediğini göstermenin en iyi yoludur. Mükemmel gelinlikten müziklere ve lezzetli düğün pastasına ve aradaki her şeye kadar, günün her detayını en iyi şekilde ve özenle planlıyorsunuz. Fotoğraflı düğün davetiyesi modelleri ile konuklarınızın yaşamlarında bir hatıra olarak saklayacağı tasarımlar yaptırabilirsiniz. Çarpıcı fotoğraflı düğün davetiyeleri ile kişiliklerinizin yansımasını ve sevginizin ifadesini paylaşabilirsiniz.

Özel düğün davetiyeleri misafirlerinize en özel gününüzün duygularını anlatmanın bir yoludur. Seçtiğiniz düğün davetiyeleri ve ifadelerle istediğiniz her türlü havayı iletebilirsiniz. Zamansız ve klasik şablonlarla misafirleri büyüleyin ya da çağdaş bir cazibe tasarımıyla heyecanı artırın. Her şeyden önce, resimlerin kelimelerden daha çok şey anlattığını unutmayın. Bir düğün davetiyesi kuşkusuz aşkınızın özünü yakalayacak ve yaklaşan düğününüzün güzel bir hatırası olarak saklanacaktır.

Düğün gününüzde tüm detaylar size ve nişanlınıza aittir. Düğün koleksiyonunuzun ayrılmaz bir parçası olarak, düğün davetiyeleriniz, özel gününüz için elde etmeyi umduğunuz temalar ile ilişkinizi tam olarak hikayeleştirmelidir. Kalın sans-serif yazı veya güzel, zarif yazı stilleri gibi her şekil ve stilde özel yazı tipleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş fotoğraflı düğün davetiyeleriniz, eşiniz için hissettiğiniz sevginin gerçek bir yansıması haline getirmek için sayısız yaratıcı seçenek sunar. Köşeleri yuvarlatılmış davetiyeler ve damgalı detaylar, düğün davetiyelerinizin lüks görünümünü ve hissini arttırır. Bu güzel düğün davetiyeleri sonsuza dek sevginizi belgelemek için varlar!

En iyi fotoğraf albümlerinden en güzel fotoğraflı davetiyelere kadar, her şeyi Urfa Davetiye‘de, bulabilirsiniz. Gelin, en güzel gününüzü hep birlikte unutulmaz hale getirelim!

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Bilgileri

Urfa Davetiye
05075378717 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.