TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
211 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ertugrul
  • ADRES: cevizli mh.toros cd.no:19/b
  • TELEFON: 0216 3712141
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Reklamcılık ve tabela imalat sektöründe 14 yıllık tecrübemizle tecrübeli elemanlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tanıtım ve reklam için gerekli unsurlardan biride tabeladır. Sitemizde isteklerinize örnek olması için çalışmalarımızı size sunuyoruz.
Kutu harf, krom harf, paslanmaz harf, led ışıklı harf ve neon harf yazı siparişleriniz led ışıklı, endirekt ışıklı, direkt ışıklı, RGB ışıklı, ışıksız, file örme, alüminyum, pleksili olarak istediğiniz ölçüde ve kalitede üretiyoruz.Çatı tabela Pleksiglass Alüminyum Paslanmaz Krom Kabartma Kutu Harfli Tabela Özel tasarım tabela Işıklı çift taraflı vinil germe tabela.totem tabela,fileli alüminyum ve krom tabela,duvar çizimi ve boyama.çatı tabelaları

Tabela grafik tasarım imalat montaj dahil olmak üzere hizmetlerimiz devam etmektedir.

montaj sonrası bakım teknik destek hizmetleri vermekteyiz.

Yılların birikimi olan tecrübe ve kaliteli malzeme, en son teknolojik donanımlarla yoğrularak rakipsiz ürün ve hizmetlere dönüşüyor. Sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve yepyeni ürün ve hizmetlerle memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmaya devam ediyoruz.

Referanslarımız arasında birbirinden değerli firmalarımızın yanı sıra, sizleride referanslarımız arasında görmek ve hizmet vermek bizi onurlandıracaktır. Birlikte uzun yıllar çalışabilmek ümidiyle…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.