TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
175 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Grafix Matbaa
  • ADRES: itros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi No:2 Kat:6 B Blok 4 NB 4 Topkapı - İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 612 82 97
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hoşgeldiniz…

grafixmatbaa.net, Grafix Tasarım Murat AKSU’nun 2003 yılında kurulan ajans deneyimiyle matbaacılık hizmeti sunarken, kullanıcı kolaylıkları ve müşteri memnuniyetini de ayrıcalıklı olarak yerine getirmiş, %100 kalite garantisi – %100 iade garantisiyle online internet matbaacılığı hizmeti veren ilk sektörel firmalardan olmuştur.

Şirket Profili:
Müşteri memnuniyeti odaklı katma değerler sağlayan reklamcılık- matbaacılık, promosyon ve organizasyon firmasıdır.
Grafix Tasarım, ülkemizde, sektörlerinde lider olan pek çok firmaya hizmet vermektedir. Yazılım ve tasarım aşamaları süren internet tabanlı projeleri yakın bir gelecekte hayata geçirecek olan ideal, dünya teknolojilerini sizler için takip etmekte ve ayrıcalıklı hizmetlerinin devamı için yatırımlarını sürdürmektedir.

Misyonumuz;
Grafix Tasarım markalaşan “grafixmatbaa.net” müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, internet tabanlı online tasarım, matbaacılık ve tanıtım hizmetlerini ajans kalitesinde sunmak için kurulmuştur.
“matbaashop.com” güvenli site altyapısı, matbaacılık hizmetlerine getirdiği kolay alışveriş sistemi, garanti ve iade koşullarına gösterdiği özenle, üretim kalitesinden ödün vermeksizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vereceğini ve müşteri haklarını koruyacağına taahhüt ederken, uzun yıllar hizmetinizde olmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz:
Teknolojik sektör yapılanmasını, deneyimli web master, grafikerler, stratejik mecralarda hizmet veren çözüm ortakları ile, en son teknolojik donanımları bünyesinde barındıran “grafixmatbaa”un vizyonu; müşterilerine güvenilir, üstün kaliteli, artı değerleri olan hizmetler vermek , online internet matbaanız olan “grafixmatbaa.net’den” gelecek süreçte de hizmet kalitesi olarak memnuniyetinizi sürdürmektedir.

Saygılarımızla

“grafixmatbaa.net”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.