Grafik Kimya Matbaa Malzemeleri- Ankara

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
223 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erhan
  • ADRES: İVEDİK O.S.B. MATBAACILAR SİT. 1514 SK. NO:5
  • TELEFON: 0312 395 55 26- 395 62 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Grafik Kimya ve San A.Ş.

Firmamız Baskı malzemeleri, Baskı Kimyasalları, Baskı Sektöründe kullanılan cihaz ve makinelerin satışlarını yapmaktadır.

Grafik Kimya ve San A.Ş. 1964 yılından bu yana tüm baskı sektörüne daima kaliteli ürün ve hizmet vermeye çalışmıştır. Teknik bilgimiz ile tüm baskı problemlerine çözüm bulmaktayız. Ofset, Flexo (Oluklu Kutu Ambalaj ve Etiket), Serigrafi, Kesim sektörlerine sunduğumuz ürünler baskı kalitesini en üst seviyede tutması, fiyatlarımız ve mükemmel hizmet anlayışımız, 47 yılda tüm baskı söktörüne yayılmamızı ve müşterilerimiz ile devamlılığımızı sağlamıştır.

Firmamız Baskı malzemeleri, Baskı Kimyasalları, Baskı Sektöründe kullanılan cihaz ve makinelerin satışlarını yapmaktadır.

Satmış olduğumuz tüm ürünlerin Türkiye mümessilliğini yapmaktayız. Mümessillik alırken öncelik verdiğimiz iki husus vardır. Bunlar : İNSAN SAĞLIĞI VE MAKİNE SAĞLIĞI. İthal etmiş olduğumuz kimyevi maddelerin insan sağlığına zarar vermeyen olmasına göstermiş olduğumuz önemi makineniz içinde uygulamaktayız.

Aynı zamanda üretici firma olmamız sonucu ekonomik fiyatları ve üretime göstermiş olduğumuz önemden kaynaklanan kaliteli ürünlerimiz ile hem yurt içinde hem yurt dışında satışlarımız her geçen gün artmaktadır
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬●_____________________________
♥♥(¯*•๑۩۞۩: G R A F İ K K İ M Y A :۩۞۩๑•*¯)♥♥
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬●_____________________________________

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.