TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
215 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökçe Matbaa
  • ADRES: Hacı Halil Mah. Kızılay Cad. 1202/1 Sok. No : 14 - 41400 Gebze / KOCAELİ
  • TELEFON: 0 262 646 11 64
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Matbaa sektöründe 15 yıldan beri hizmet sunmaya devam ediyoruz. Daha uzun yıllar hizmetimizi devam etmeyi hedefliyoruz. Bu sebep den dolayı ekonominin değişen dinamiklerini göz önünde bulundurarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek gerekli değişim ve dönüşümleri hızla gerçekleştirme gayreti içersindeyiz. Kendimize bu sektörde ve bu bölgede bir misyon yükledik.

Misyonumuz şu dur. Hedef kitle (Pazar)olarak seçtiğimiz bölge içersindeki müşterilerin taleplerini en kısa sürede, en kaliteli ürün ile ,en ekonomik fiyatlarda karşılamak.

Vizyonumuz ise ,hedef pazarda bu sektörün en iyisi olmaktır. Başlangıç noktamızdan geldiğimiz noktaya baktığımızda çok mesafe aldığımızı görüyoruz ama bunu yeterli saymıyoruz.

Günümüzde bütün sektörlerde olduğu gibi matbaa sektöründe de gelişmeler çok hızlı ve süreklilik arz etmektedir. Dolayısıyla müşterimiz ile birlikte bizlerde her gün yeni hedefleri gerçekleştirme azmi ve heyecanı içinde olacağız. Bunun için de karşılıklı memnuniyeti maksimum seviyeye çıkarmak ve bunu sürekli hale getirmemiz gerektiğini biliyoruz.

Gökçem ailesi olarak çalışmalarımızla birlikte ,bu bilinçle ve bu kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.