Dumlu Ofset Matbaacılık San. Tic. • Kayseri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
194 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dumlu Ofset Matbaacılık San. Tic. • Kayseri
  • ADRES: Osman Kavuncu Mh. Beyatlı Cd. No: 26 38020 Melikgazi / KAYSERİ
  • TELEFON: 90 352 336 48 54
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

“Baskı Dünyası”na 39 sene önce biz ilk adımımızı attık ve başarıyla 21. asrın eşiğine ayak bastık. Zor deneyimlerden geçerek, teknolojinin sırlarını çözerek ve ona yatırım yaparak, her zaman kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak, yaklaşık 40 yıldır ayakta kalmayı başardık ve yolumuza daha güçlü, daha dinamik ve daha geniş insan ve üretim kaynakları ile devam ediyoruz. Yıllarla biriken tecrübe bizlere müşterinin ticaret arenasında söz sahibi olduğunu öğretti ve bütün üretim imkanlarımızı onun isteği doğrultusunda seferber ettik.

“Ne üretirsem satarım” mantığı ile değil, daima “neyi, nasıl, nerede, ne kadar ve ne zaman üretmeliyim” mantığıyla hareket ettik ve bu sayede toplam kaliteye, verimliliğe, optimum fiyat ve optimum müşteri seviyesine ulaşmış olduk. Bugün de iç pazarda deneyimlerimizle adil rekabet kuralları çerçevesinde ve dürüst ticaret normlarından hiçbir ödün vermeden yüzlerce müşterilerimizle karşılıklı güven duygusu ile buluşuyoruz.

İspatlanmış kalitemiz, yeni ürün yelpazemiz sayesinde ismimizi duyurmayı başardık. “Neden DUMLU OFSET?” sorusuna bizim ve bizimle çalışanların yanıtı her zaman bu olmuştur: “Maksimum Fayda” ve “Güven” ve bu sebepten dolayıdır ki, DUMLU OFSET’in büyüme trendi yıldan yıla hızla yukarıya tırmanmaktadır. DUMLU OFSET mantığın, rasyonelliğin, profesyonelliğin, karşılıklı faydanın ve mutlu olmanın kesiştikleri noktadır. Bizimle tanışmaktan ve çalışmaktan memnun olacaksınız ve size bu memnuniyeti bizim genç, profesyonel ve dost takımımız “DUMLU OFSET” adı ile garanti ediyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.