Çetinler Matbaa Uv Baskı Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. • İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
132 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÜLHAK ÇETİNKAYA
  • ADRES: DAVUTPAŞA CAD. EMİNTAŞ KAZIM DİNÇOL SAN.SİT.NO:193 TOPKAPI ÇETİNLER MATBAA UV BASKI AMBALAJ SAN TİC LTD ŞTİ
  • TELEFON: 02126127150
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

100 microndan 500 micron kalınlığına kadar UV baskı yaptığımız tesisimizde Pvc’den pp’ye opak ve şeffaf stickerlardan metalizeye kadar suya ve güneşe dayanıklı ofset baskı yapılmaktadır. (500 microndan kalın işleriniz için serigrafi bölümümüzde hizmet verilmektedir.)

Tekstil, Konfeksiyon, otomotiv, elektronik, mobilya ve diğer sektörlere; alüminyum etiket, damla etiket, poliüretan dolgu etiketleri, kısmi lak, kabartma lak (embos lak) ve serigrafi baskı konularında da hizmet verilmektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet bilinci ile sipariş alımından, kalıp, baskı, kesim, kalite kontrol, paketleme ve sevkiyat adımlarını tamamen kendi bünyesinde kalite anlayışı ile elektronik bilişim tekniklerini kullanarak takip edilmektedir.Dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyacını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.

Dünya çapında kaliteli ve rekabetçi bir etiket ve matbaa firması olmayı hedefleyen Çetinler Matbaacılık 10 yıl içinde Türkiye’nin birçok şehrine hizmet veren ürün yelpazesi ile rakipsiz, kalite ve hizmet anlayışı ile aranan bir firma olmuştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.