TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
136 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Brk Matbacılık
  • ADRES: Cihannuma Mah Barbaros Bulvarı No:45 Beşiktaş / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 227 49 79
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

BRK Matbaacılık 2002 yılında kurulmuş olup,sektördeki yerini ofset baskı ve matbaa ürünleri imalatı ile başlamıştır.2007 Yılına kadar sadece ofset baskı ve matbaa ürünleri alanında faliyet göstermiştir.2006 – 2007 yılları arasında teknolojik ve son model makinaların Türkiye’ye gelmesiyle birlikte büyüme gösteren reklam sektörüne duyarsız kalmamıştır.Reklam sektöründeki hareketlilik ile şirketlerin ofset baskı ve matbaa ürünlerinin yerini daha etkin ve daha kalıcı reklam malzemesi olan,firmaların reklamlarını çeşitli promosyon ürünlerle daha doğru yapması için ithalat ve ihracatına başladık.Reklam sektöründeki devam eden hareketlilik ve son model baskı makinalarınının 2010 yılı itibari yenilerinin eklenmesi ile Dijital Baskı reklam ve tanıtım ürünleri sektöründe de faaliyet göstermeye devam etmekteyiz

2002 Yılından İtibaren Ofset Baskı,Promosyon, Reklam ve Tanıtım Hizmetleri konularında çalışmış, yapmış olduğu tüm hizmetlerden gerekli tecrübeyi kazanmış, nitelikli personellerden oluşan kadrosu ile; müşterilerine karşı kalite ve hizmet çıtasını her geçen gün artırmayı ilke edinerek , doğruluktan, kaliteden ve saygınlıktan ödün vermeden, en yüksek değer ve memnuniyet ile hizmet vermeyi amaç edinerek kurulmuştur.

Öncelikle müşterilerimizin bizden beklentilerini aşarak koşulsuz memnuniyetini sağlamaktır. Ödünsüz kalite anlayışı ile ilkeli, dürüst ve çevre bilincinde topluma faydalı bir ekip ruhu oluşturmaktır. Bu yoldaki felsefemiz çalışmalarımız için gerekli güncel teknolojik destek ve gerekli kaynakların teminini sağlamak, sürekli eğitime önem vermektir. BRK Matbaa Promosyon Reklam Tanıtım Hizmetleri yönetimi başından beri bu kalite politikasını benimsemiş ve benimsemeye devam edecektir.

2012 yılında gelecek planlarımızda yeni projelerimiz yer almaktadır.İlk olarak BRK Matbaa Promosyon Reklam Tanıtım Hizmetleri olarak tek çatı altında toplanıcaz.BRK GROUP olarak sizlere Reklam – Tanıtım ürünleri ve reklam ürünleri üretim malzemeleri sektöründe en son teknoloji ile 15 ülkeye ihracat planlarımızı gerçekleştirmeye 2011 yılı itibari ile ilk adımlarımızı atmış bulunmaktayız.

Vizyonumuz
BRK Matbaa Promosyon Reklam olarak müşteriye özel çözümler üretmek ve müşterilerimizin her türlü matbaa – promosyon – reklam ve tanıtım ihtiyacını karşılayıp, karşılıklı güven ortamında bizden beklenenin üzerinde en iyi hizmeti vererek faydalı olabilmek ve bu sayede sektörde kalıcı olarak adımızdan söz ettirebimektir.

İşinde uzman personelimiz ile en son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en ekonomik şartlarda sunabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.