TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
288 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Binbir Copy Dijital Matbaa
  • ADRES: İncilipınar Mah. Muammer Aksoy Blv. Osmanlı İş Merkezi No: 30/A Şehitkamil/GAZİANTEP
  • TELEFON: +90 (342) 215 00 88
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

15. yüzyılda başlayan matbaacılık serüvenine baktığımızda, matbaacılığın son 50 yılda inanılmaz bir yol kat ettiğini görüyoruz. Özellikle son 30 yılda değişen teknoloji, alüminyum harf döken entertip makineler, elle dizgi yapılan tipo baskı makineler derken ofset baskı baş döndürücü bir hızla gündelik yaşantımızın bir parçası oldu. Günümüzde ise, bilgisayarla birlikte yaşanan dijital gelişme tüm sektörlerle birlikte matbaacılık sektörünü de etkiledi.

Matbaa ile dijital teknolojinin birleştiği bu noktada, firma olarak gelişmeleri ve ülkemizde bu yönde eksik kalan alanları gözlemleyerek, ciddi bir yatırım yapma kararı aldık.

DİJİTAL MATBAA!

Teknik ve teorik çalışmalarımıza dayanarak, Dijital Matbaa’nın da tek başına sorunları çözemeyeceği kanaatine vardık. Çünkü sektörün, meslektaşlarımızın ve müşterilerimizin sıkıntılarını da göz önünde bulundurmamız gerekiyordu. Buna dayanarak baskı öncesi ve sonrası tüm hizmetlerinde tek bir çatı altında olması gerektiğine karar verdik.

İşte Binbir Medya böyle doğdu!

Şu anda bünyemizde Fotoğraf Stüdyosu, Grafik & Tasarım, Dijital Matbaa, Copy Center, Mücellit, Kişiye Özel Promosyon hizmetleri sunan bu merkez yer almakta. Yapılan bu yatırım sadece Binbir adına değil, marka şehir olma yolunda ilerleyen Gaziantep’e de yapılmış bir yatırımdır.

“Baskı Öncesi ve Sonrası Çözüm Ortağınız” olarak, müşterilerimize ve meslektaşlarımıza yönelik yapılan bu yatırımla, kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.