Anka Bilgisayar ,Yazılım Ve Guvenlik Sistemleri Dogansehir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
201 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eren Aslan
  • ADRES: Adres: Yeni Mahhalle Cumhuriyet Caddesi NO:40/C Doğanşehir/Malatya
  • TELEFON: 0 (422) 517 27 28
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Malatya Doğanşehirde faliyetlerine başlayan Anka Bilgisayar, bilişim hizmetlerini müşterilerinde üst seviyede memnuniyet yaratacak ürünlerin çözüm ortağı olarak “Geleceği yaratmanın” heyecanıyla devam ettirmektedir.
Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizle ürün ve servis hizmetlerinde farklılaşmayı kendimize amaç edindik, hizmet verdiğimiz kuruluşların bir alt departmanı gibi çalışmayı ilke haline getirdik.

Gerek dünyada gerekse Türkiye’ de bilişim sektörü, iş dünyasının belirleyici güçlerinden biri haline gelirken ” Memnuniyet odağımız” diye tanımladığımız müşterilerimizin iş verimini artırabilmeleri için “Çözümler üretmeyi” önceliklerimiz arasına koyduk. Bu nedenle, ürün ve altyapı hizmetlerinin ardından sınırsız bir teknik desteği sağlayabilmek için “Tamamı sertifikalı teknik servis çalışanlarımızı” sürekli bir eğitime tabi tutarak “Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi” ilkesiyle mevcut müşterilerimizdeki memnuniyetimizi her geçen gün bir üst seviyeye çıkarmaktayız. Belirtiğimiz gibi amacımız, bildik kalıpların da ötesine geçerek sektörümüze ilişkin dünyadaki tüm yenilikleri günü gününe takip etmek ve bu bilgimizi “Müşterilerimizle” paylaşmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.