TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
316 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Akdeniz Kırtasiye
  • ADRES: Tahtakale Cad. Paçacı Sk. Selamet Han No:9/C Eminönü
  • TELEFON: 02125207699
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Promosyonluk Tükenmez kalem , Anahtarlık ve Masa üstü set için www.akdenizticaret.com sitemizi mutlaka ziyaret edin alırken kazanın…

Promosyon sektöründe Akdeniz esintisi…

Firmamız 1980 yılında Akdeniz kırtasiye Lüks Hırdavat ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Ticaret Limitet şirketi ismiyle kurulmuştur. Promosyon sektörüne ağırlık veren firmamız, 1989 yılında promosyon a yönelik anahtarlık imalatına başlayarak sektördeki konumunu güçlendirmiştir. Global gelişmelere uyum sağlayarak İmalat gücünü İthalat gücü ile pekiştirmiştir. İmalat ve direkt İthalatçı firma özellikleri firmamıza sektörde bilinen ve saygı duyulan bir konum kazandırmıştır.

Müşteri talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişleten firmamız CRICKET BÖLGE BAYİİ, DANNOL Masa Üstü Set ve saatler Türkiye DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ yanında, Plastik Tükenmez Kalem , Metal Tükenmez Kalem , Lüks Kalem setleri ve Masa Üstü Setlere bu yıl da Lüks Ahşap Masa Üstü Setleri ve USB Flash Bellekleri koleksiyonuna katarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hizmetlerine devam eden Akdeniz Kırtasiye, Teknoloji ve Müşteri İlişkileri alanlarındaki gelişmeleri yakından takip ederek daha verimli hizmet verebilmek amacıyla CRM çalışmalarına ağırlık vermektedir. Geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite ve yüksek volume lü stoklarıyla talebinize anında cevap veren firmamız, müşterilerimize İmalatçı ve İthalatçı firma ayrıcalığını fiyatları ile de yaşatmaktadır. Sahip olduğumuz ticaret ahlakımızın ve 29 yıllık sektör tecrübemizin en iyi referanslarımız yine siz değerli müşterilerimizdir.

Sektörümüzdeki reel durumun farkında olan firmamız İthalatçı konumunu gerçekleştirmiş olduğu imalat ile dengeleyerek, İthalatın ülke ekonomisini olumsuz etkilemesinin de önüne geçmeyi hedeflemektedir. Firmamız gerçekleştirmiş olduğu İhracatla da ülke ekonomisine katkılarını sürdürmektedir. Tüm unsurlar göz önünde bulundurulduğunda Sektörümüzdeki herkes şunu çok iyi bilmektedir; “AKDENİZ LE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR.” Sizler için daha iyiye…..

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.