Yılmaz Yapı ve Dekorasyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
235 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hasan Yılmaz
  • ADRES: Zafer Mah. Güney Sok. No:12 Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 639 8338
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dekorasyon sektöründe 2005 Yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Yılmaz Yapı Ve Dekorasyon firması, PVC doğrama Pimapen Tamiri hizmetlerinin yanı sıra, ev iş yeri dekorasyon konularında kurumsal referansları ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarına devam etmektedir.
Hizmet misyonu açısından Yılmaz Dekorasyon; araştırma geliştirme faaliyetleri ile müşterilerinin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında mimari ve tasarım oluşturmaktıadır.Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek tasarım ve hizmet kalitesini sürekli artırmaktır.
Dekorasyon sektöründe bir ilki gerçekleştirerek ofis projesini hayata geçiren Yılmaz Dekorasyon siz değerli müşterilerimizin güveni ve desteği ile daha çok ilerleme hedefi belirlemiştir. Modern dünyanın hızla gelişen teknolojiyle uyum sağladığı çağda, etkileyici projelere imza atan ve bu projelerinde modern, özgün ve uzun ömürlü tasarımlarla süsleyen Yılmaz Dekorasyon, ev banyo ofis mutfak ve dekorasyon çözümü gerektiren tüm hizmet arayışlarınızda güvenilir çözüm ortağınız olmaya kararlıdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.