TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
162 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AHMET TUNCER BOZKUŞ
  • ADRES: Hadımköy Ömerli Mah. General Şükrü Koraltı Cad. No:22
  • TELEFON: 0 (212) 798 3707
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin en yüksek kağıt ebatlama kapasitesine sahip Tunç Kağıt Mamülleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1987 yılında Ahmet Tuncer Bozkuş tarafından Eskişehir’de kuruldu.

Ülkemize ilk lazer kesim fotokopi hattını yüzde 100 özsermayeyle ithal eden Tunç Kağıt, ebatlama faaliyetlerinin yanısıra, üretiminin yüzde 90’ını Bozüyük’te bulunan ve sektörünün öncü firmalarından Toprak Holding bünyesine bağlı Toprak Kağıt’a ayırdı ve Toprak Kağıt’ın bütün fotokopi kağıtlarının fason olarak üretimini sağladı.

Tunç Kağıt 2006 yılında dünyanın önde gelen distribütörlerinden Antalis Türkiye ile anlaşarak İstanbul, Hadımköy’de bulunan ve halen de faaliyetini sürdürdüğü 19.000 m2’lik üretim fabrikasını ve ebatlama makinelerini de bünyesine katarak Türkiye’nin en yükseği olan mevcut kapasitesine ulaştı. Dilimleme alanında da ithalatçı ve toptancı firmalara hizmet verebilen Tunç Kağıt, Türkiye’nin en yüksek kaliteli ve en düşük fireli çalışan konverting firması oldu.

Bunun yanı sıra Tunç Kağıt, sektöründe bir ilk olan tam otomatik paketleme makinesini de Türkiye’ye getirdi; çağa ayak uyduran üretim tesisiyle kapasitesini dünya standartlarına ve kalitesine taşıdı.

Tunç Kağıt 30 yılı aşkın süredir deneyimli çalışan kadrosuyla, güçlü iş ortaklarının desteğiyle ebatlama, paketleme, dilimleme ve depolama alanında hizmet veriyor. Kaliteden ödün vermeden, iş birliği yaptığı firmaların çıkarlarını gözeterek kesim yapan Tunç Kağıt, kurulduğu ilk günlerden itibaren sektörüne ve rakiplerine önderlik etmeye ve her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak dünya standartlarını takip etmeye devam ediyor.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.