TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
259 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: www.telematbaa.com
  • ADRES: Güzelyurt Mah. Gökdemir Plaza 19/6 Beylikdüzü / İstanbul
  • TELEFON: 0212 854 07 70
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HOŞGELDİNİZ!…
telematbaa.com, ideal Reklamcılık San. Tic. Ltd. izinde kurulan uzun yıllara dayalı ajans deneyimiyle matbaacılık hizmeti sunarken, kullanıcı kolaylıkları ve müşteri memnuniyetini de ayrıcalıklı olarak yerine getirmiş, %100 kalite garantisi – %100 iade garantisiyle online internet matbaacılığı hizmeti veren ilk sektörel firmalardan olmuştur.

Şirket Profili:
Ulusal ve Uluslararası ürün – hizmete dayalı stratejik tanıtım hizmetleri uzmanı olan İdeal Ltd. Şti, 1994 yılından günümüze değin binlerce projeye imza atmış, müşteri memnuniyeti odaklı katma değerler sağlayan reklamcılık- matbaacılık, promosyon ve organizasyon firmasıdır.
İdeal reklamcılık, ajans markası \”wgbdesign\” ile, tam hizmet kimliğini sürdürmekte uluslararası alanda ve ülkemizde, sektörlerinde lider olan pek çok firmaya hizmet vermektedir. Yazılım ve tasarım aşamaları süren internet tabanlı projeleri yakın bir gelecekte hayata geçirecek olan ideal, dünya teknolojilerini sizler için takip etmekte ve ayrıcalıklı hizmetlerinin devamı için yatırımlarını sürdürmektedir.

Misyonumuz;
İdeal Reklamcılık Ltd. Şti; izinde markalaşan \”telematbaa.com\” müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, internet tabanlı online tasarım, matbaacılık ve tanıtım hizmetlerini ajans kalitesinde sunmak için kurulmuştur.
\”telematbaa.com\” güvenli site altyapısı, matbaacılık hizmetlerine getirdiği kolay alışveriş sistemi, garanti ve iade koşullarına gösterdiği özenle, üretim kalitesinden ödün vermeksizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vereceğini ve müşteri haklarını koruyacağına taahhüt ederken, uzun yıllar hizmetinizde olmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz:
Teknolojik sektör yapılanmasını, deneyimli web master, grafikerler, halkla ilişkiler uzmanı ve stratejik mecralarda hizmet veren çözüm ortakları ile, en son teknolojik donanımları bünyesinde barındıran \”telematbaa.com\”un vizyonu; müşterilerine güvenilir, üstün kaliteli, artı değerleri olan hizmetler vermek ,“İdeal Reklamcılık Ltd.’nin deneyimleri ile oluşan birikimini, günümüz teknolojik gelişmelerine entegre ederek, online internet matbaanız olan \”telematbaa.com\’dan\” gelecek süreçte de hizmet kalitesi olarak memnuniyetinizi sürdürmektedir.

Saygılarımızla

\”telematbaa.com\”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.