Serhan Reklam Tanıtım İnternet ve Matbaa Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
176 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serhan URAN
  • ADRES: Bayındır 2 Sok. No:47/4 Kızılay/ANKARA
  • TELEFON: 0312 419 06 84
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

SERHAN Reklam, Tanıtım & Matbaa Hizmetleri adıyla 2010 yılında doğduk. Büyük hedeflerle yola koyulduk ve büyümeyi hedefleyenlerle çalışmayı tercih ediyoruz.. Kazancımızı yatırıma dönüştürmeyi sevdik. Sadece tasarlarken artık baskıyı gerçekleştiren bir birime ortak olduk. Ortak olduğumuz baskı birimimizi teknolojik gelişimlere adapte ederek en kaliteli baskıları en ekonomik koşullarda üretmeye başladık.

Önce müşteriler hedefledik ve hedeflediğimiz müşterilerimize hedefler belirledik. Tanıtımın önemini başardıklarımızı göstererek anlattık. Önce bize gelenleri markalaştırmak, markaları da büyütmek için çalıştık. Onlar büyüdükçe biz güçlendik.
SERHAN Tanıtım Tüm reklâmcılık ve iletişim hizmetlerini başarıyla yönetir. Orkestra şefinin tüm enstrümanların performanslarını çok iyi bildiği ve uyum ve ahenk içinde yönettiği gibi SERHAN Tanıtım, her müşterisi için farklı bir stratejik planlama hazırlayarak, reklâm ve tanıtım mecralarının hepsini aynı uyum ve ahenk içinde yönetir. SERHAN Tanıtım’ın yaptığı her işten mükemmel senfonin başarısı duyulur, ve her başarılı orkestra şefi gibi her işiyle alkışlanmayı hak eder.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.