TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
308 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Nihat Kamaşak
  • ADRES: Organize Sanayi Böl. 27 C. No:14 Telefon : 0 352 222 49 01 - 322 13 37 Faks : 0 352 231 62 97 - 322 13 40
  • TELEFON: 0 352 222 49 01
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 1982 yılında Ahmet Kamaşak ve Nihat Kamaşak tarafından kurulmuş olup muhtelif ambalaj malzemelerinin satışı yapılarak faaliyete başlamıştır.

1985 yılında Seçkin Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti. adı altında şirketleşmiştir.İmalat sektörüne geçişi 1989 yılında kağıt ve plastik mamullerin üretimi ile gerçekleşmiş ve günümüze kadar gelmiştir.

Seçkin Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti. üretim faaliyetini Kayseri 1.Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 8000 m2 açık alan ve 3000 m2 kapalı alanda sürdürmektedir.

Firmamız şehir merkezinde bulunan mağazamız ile de perakende ve toptan alışverişlerde müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızda çalışan toplam personel sayısı 35’tir.

Firmamızın Hedefi:

Mevcut yapımızdaki kapasitemizi artırarak yeni ortaya çıkan ambalaj malzemeleri üzerinde çalışma yapmak ve gerektiğinde üretimlerine geçmektir.

Firmamızın Vizyonu:

Plastik ambalaj endüstri pazarında Türkiye’de faaliyet gösteren firmalar içerisinde ilk beş sıra arasında yer alabilmek ve ihracatlarına yönelmektir.

Firmamızın Misyonu:

Daima müşteri memnuniyetini gözeterek dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden mevcut hedeflerimize ulaşmak.

Firmamızın Belgesi:

Tarım ve Köyişleri Bakanlığının verdiği, gıda maddeleri için ambalaj üretim belgesi bulunmaktadır.

Firmamızın İlkeleri:

– Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak,

– Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak,

– Her geçen gün kalite çıtasını yükseltmek,

– Kaliteden ödün vermeden maliyetlerimizi minimize etmek,

– Hataları minimum düzeye indirmek,

– Topluma,çevreye saygı ve destek sağlama

Firmamızın Üretim Kapasitesi:Baskılı ve baskısız olmak üzere kağıt ambalaj ve plastik ambalaj olarak üretim yapmaktayız. Kağıt ambalaj 100 tonay, plastik ambalaj 120 tonay’dır.

ÜRÜNLERİMİZ:

Ana Kategori: Kağıt Ambalaj ( Baskılı ve Baskısız olmak üzere Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı müsadeli belgesi ile )

Alt Kategori: 1- Kese Kağıdı ( Beyaz kraft, İmitasyon kraft, Beyaz sülfit, Tam kraft ) kağıt cinslerinden kuruyemişçiler, pastaneler, marketler, balıkçılar için kese kağıdı üretilmektedir.

Alt Kategori: 2- Lamineli Kağıt ( 1.ci hamur Kağıt, Beyaz sülfit, Normal sülfit, Esmer sülfit, İmitasyon kraft ) kağıt cinslerinden kasaplar, marketler, şarküteriler için ambalaj kağıtları üretilmektedir.

Alt Kategori: 3- Parafinli Kağıt ( 1.ci hamur kağıt,Beyaz sülfit, Normal sülfit, İmitasyon kraft ) kağıt cinslerinden kasaplar, marketler ve sanayi kuruluşları için ambalaj kağıtları üretilmektedir.

Alt Kategori: 4- Ambalaj Kağıtları ( 1.ci hamur kağıt, Beyaz sülfit, Normal sülfit, Esmer sülfit, İmitasyon kraft, kraft kağıt ) kağıt cinslerinden her türlü sektörler için ambalaj kağıtları üretilmektedir.

Ana Kategori: Plastik Ambalaj ( Baskılı ve Baskısız olmak üzere Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı müsadeli belgesi ile )

Alt Kategori: 1- Poşet Torba (Y.Y.P.E, A.Y.P.E ) hammadde cinslerinden tamamen orijinal olarak bütün sektörler için üretilmektedir.

Alt Kategori: 2- Naylon Torba ( A.Y.P.E, P.P. ) hammadde cinslerinden tamamen orijinal olarak sanayi kuruluşları ve gıda paketlemesi yapan kuruluşlar için üretilmektedir.

Alt Kategori: 3- Shring Naylon ( A.Y.P.E ) hammadde cinslerinden tamamen orijinal olarak sanayi kuruluşları için üretilmektedir.

Alt Kategori: 4- Mağaza Poşetleri ( A.Y.P.E, Y.Y.P.E ) hammadde cinslerinden tamamen orijinal olarak Takviyeli, Takviyesiz, Saplı, Yumuşak Saplı olarak her sektör için üretilmektedir.

Alt Kategori: 5- Bantlı Tekstil Torbaları ( A.Y.P.E, Y.Y.P.E, P.P ) hammadde cinslerinden tamamen orijinal olarak tekstil sektörü ve gıda sektörü için üretilmektedir.

Alt Kategori : 6- Rulo T-Shirt Torbaları ( AYPE, YYPE ) hammaddeleri cinslerinden tamamen orijinal olarak, marketlerin manav reyonları, manavlar ve kasaplar için üretilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.