TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
288 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: yasemin oguz
  • ADRES: Mas. Sit. 1. Cd. No.160 Yüzyıl Bağcılar İstanbul
  • TELEFON: 02124309914
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1) HAKKIMIZDA

Firmamız matbaa sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 1984 yılında Ekrem OKUR tarafından OKUR Matbaa adıyla Cağaloğlu’nda kuruldu.
Kuruluşundan bugüne kendisini sürekli yenileyen firmamız 1990 yılında teknolojisini de yenileyerek ismini OKUR Ofset olarak değiştirdi.
OKUR Ofset, matbaa ve promosyon sektöründeki gelişmelere ve hızlı değişime karşı müşterilerine her zaman hitap edebildi ve ilklere de imza attı. Promosyon sektöründe bir ilk olan PICKER-TASO ’ nun Türkiye’deki üretimini gerçekleştiren ilk firma oldu.
Bugün OKUR Ofset ’ in müşterilerini faaliyet alanlarında ilk sıralarda bulunan firmalar oluşturmaktadır. Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyette bulunan bu firmalar mevcut matbaa ve promosyon işlerinde OKUR Ofset’in hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bu hizmetlerle birlikte bu firmalar kendi ihtisas alanları ile ilgili ilk kez piyasaya çıkartacakları ürünlerin reklam ve tutundurma çalışmaları esnasında OKUR Ofset ’ in GRAFİK-TASARIM-PROMOSYON-PAKETLEME SİSTEMLERİ-STAND- AMBALAJLAMA ve DANIŞMANLIK hizmetlerinden de faydalanmaktadır.

OKUR Ofset ’ in müşterilerini GIDA-İLAÇ-OTOMOBİL-TEMİZLİK başta olmak üzere her sektörden firmalar oluşturmaktadır. Bununla birlikte OKUR Ofset gıda tüzüğüne uygun üretim gerçekleştirmesi ve bunun düzenli denetimlerle belgelendirilmesinden dolayı (AIB- INTERNATIONAL FOOD SAFETY/ HYGİENE PROGGRAMME) gıda sektöründen firmaların da yoğun talepleriyle karşılaşmaktadır.
Okur Ofset bugün nitelikli ve uzman kadrosuyla, geçmişinde bulunan başarılarını geleceğe, yenilikçi ve ilerici bir yaklaşımla taşımayı hedeflemektedir.

2) MİSYON VE VİZYONUMUZ
OKUR Ofset, gelişen dünyada, firmaların, reklam, tanıtım, promosyon, basım ve yayın gibi artan ihtiyaçlarına tek elden, kaliteli, sağlık ve çevre koşullarına uyumlu bir üretim gerçekleştirerek, firmaların ihtiyaçlarına cevap vermeyi misyon edinmektedir.
OKUR Ofsetin vizyonu ise şunlardan oluşmaktadır:
• Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek, gelecek 10 yıl içerisinde sektöründe ilk 3 de yer almak,
• İnsan Kaynaklarının, gelişen dünya standartlarına göre, eğitimini ve uzmanlaşmasını sağlamak,
• Yurtdışındaki pazarlara yönelerek ihracatını arttırmak ve ülkeye döviz girişini sağlayarak yurt ekonomisine katkıda bulunmak,
• Kalite standartlarının arttırılarak firmanın kalite ve gıdaya yönelik mevcut belgelerinin çoğaltılması ve sürdürülebilir kaliteli bir büyümenin sağlanması.

3) KALİTE POLİTİKAMIZ
Firmamız kalite politikalarına büyük önem vermiş olup faaliyetlerini toplam kalite anlayışı üzerinden gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Firmamızın TSE belgesi bulunmakta olup belge sayısını arttırmaya yönelik çalışmaları devam etmektedir.
OKUR Ofset, “Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemleri”ne yönelik de çalışmalarda bulunmaktadır. Firmamız, gıda tüzüğüne uygun üretim yapmaktadır. Bu da 5 yıldır düzenli olarak AIB-INTERNATIONAL FOOD SAFETY/HYGIENE PROGRAMME tarafından yapılan denetimlerle her yıl belgelendirilmektedir. Ayrıca firma çalışanlarımız şu anda HACCP eğitimi almakta ve HACCP belgesinin firmaya kazandırılması için çalışmalar devam etmektedir.

4) HİZMETLERİMİZ
Hizmetlerimiz ofset baskı teknolojilerine göre bir matbaada olması gereken tüm çeşitliliğe sahiptir. OKUR Ofset hizmetleri gıda tüzüğüne uygun üretim ve ambalajlama yapmasından dolayı gıda sektörü tarafından yoğun talep görmektedir.
OKUR Ofset hizmetleri arasında ayrıca kazı kazan ve şifreli kartlar ile bu kartların ambalajlanması da bulunmaktadır.
Sonuç olarak OKUR Ofset’in hizmetlerini başlıca şu başlıklar altında belirtebiliriz:

• KATOLOG – BROŞÜR – KİTAP – DERGİ
• BLOKNOT – AJANDA
• POSTER – AFİŞ – EL İLANI
• KUTU – STAND
• KAZI – KAZAN VE ŞİFRELİ KARTLAR VE KARTLARIN AMBALAJLANMASI

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.