TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
190 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mavi Ajans Matbaa
  • ADRES: Batı Mahalle Vişne Sokak No:1/C Pendik - İstanbul
  • TELEFON: 0216 354 12 15 (Pbx)
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

MİSYONUMUZ

“İş dünyasında yüksek rekabetin sınırları zorlaması, işletmelere ticari döngülerini gerçekleştirmekte bir hayli problem yaratmaktadır.

On yıl önceki ticari kuralların dahi neredeyse uygulanamadığı günümüzde, işletmeler varlıklarını sürdürebilmek için yeni bir formül arayışının içindeyken,bir süre sonra minimum kar marjı odaklı çalışma şekli kendiliğinden uygulanır hale geldi.

Bu yeni çalışma şekli; Yüksek hızda döngü, Ürün / hizmetin kolay ulaşılır olması, gibi başkaca şartları da beraberinde getirdi. Yani yeni ticari kuralı ” minimum kar marjı + ürün/hizmetin ulaşılmasının kolay oluşu + yüksek süratte hizmet ” olarak ortaya çıktı.

Tabi ki bunların gerçekleştirilebilmesi zamanın iyi yönetilmesiyle doğru orantılıdır. İşletmeler Zaman / Performans faydasını maksimum derecede elde edebilmek için olabildiğince fazla Ürün/Hizmet ihtiyacını olabildiğince az firmadan ve olabildiğince süratli elde etmeye yönelmelilerdir. Her birim ürün/hizmet için sarfedilecek zamandan ancak bu şekilde tasarruf etme imkanı elde edilmiş olacaktır.

Bu savla firmamız Reklam-Tanıtım konusunda geniş bir ürün portföyü sunarak, işletmelerin bu iş kolunda yer alan tüm ihtiyaçlarını tek noktadan temin etmelerine olanak sağlamayı, çok önemli bir teşhir tipi olan teknolojiden maksimum derecede faydalandırmak adına internet ortamında zengin bir ürün portföyü oluşturmayı, müşteri memnuniyeti odaklı kurgusuyla da, sistemli, zamanında ve sorunsuz iş teslimatı sağlama konusunda gerekli hassasiyeti gösterme misyonuyla çalışmaktadır.”

VİZYONUMUZ

“Firmamız yüklendiği misyonu, prensipleri ve çizgisinden hiçbir şekilde taviz vermeyerek kısa bir sürede elde ettiği başarılı çalışmalarını devam ettirerek, gelecek birkaç yıl içinde sektörün öncü ve yenilikçi liderlerinden biri haline gelmek ve hakettiği yerde bulunmayı hedeflemektedir.”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.