TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
302 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: m-k makina
  • ADRES: Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok – Aydın Asfalt Üzeri Torbalı / İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 856 3848
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

M-K Makina,1980 yılında ilk fabrikasını İzmir’in Torbalı ilçesine kurmuş, ilk etaplarda konkasör ve kırma eleme tesisi imalatı üzerine çalışmalarını ve ar-ge yürütmelerini yapmıştır. İstediği başarıyı kısa süre de elde eden firmamız, ürün potansiyelini genişleterek çeneli konkasör, paletli konkasör, mobil konkasör gibi çeşitlere de imzasını da atmıştır. Firmamızın bu denli kısa süre de büyümesinin en büyük sebebi ise hiç bir zaman sat kurtul değil sat memnun et olmuştur. Yaptığımız ve ürettiğimiz her tesisimiz de öncelik olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu memnuniyet çerçevesinde 7/24 gece gündüz demeden müşterilerimizin tüm sorunlarına hızlı bir şekilde çözümler aramaya ve devamlı çözüm odaklı çalışmaktayız.
Firmamız kurulduğu günden itibaren “Yaptığını yaz, yazdığını yap” mantalitesini benimsemiş ve bu hususta 2002 yılında ISO 9001 Kalite Sertifikasıyla belgelendirilmiştir.
Bizi rakiplerimize karşı güçlü kılan, takip edilebilirlik, sürekli iyileştirme ve %100 müşteri memnuniyeti gibi standartların yanında, her zaman kusursuz tutmak için uğraş verdiğimiz kesintisiz iletişim ve esnek üretim kabiliyetimizdir.
Müşteri memnuniyetinin yanı sıra gerek konkasör tesisleri gerekse tüm ürünlerimiz de yoğun bir ar-ge çalışması ile, daha iyi nasıl yapabiliriz düşüncesi ile son sistem teknoloji imkanlarını da kullanarak az maliyetle geri dönüşü yüksek kapasiteli tesisler üretmekteyiz. Bugün M-K Makina‘dan aldığınız tüm ürünler uzun süreli kullanabileceğiniz yapıya sahip olup,1.sınıf malzemelerden oluşmaktadır. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden hizmet vermekteyiz.
Size kaliteli ürünleri uygun fiyatlar da sunuyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan ve web sitemizde bulunan iletişim sayfasından 7/24 istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.