TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
579 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kendi Matbaam
  • ADRES: Ömerli Mah. Hadımköy İstanbul Cad. No: 159 Arnavutköy / İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 560 0272
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

“Artık herkesin kendi matbaası var” sloganıyla baskı çözümleri sunan kendimatbaam.com, yeni nesil online matbaacılık hizmetidir. Tamamen internet tabanlı çalışan sistemi sayesinde, ihtiyaçlarınızı yüksek kalite ve standartlarla en hızlı ve en uygun fiyatlarla karşılar.

kendimatbaam.com canlı destek hizmeti, öğretici videolar ve kullanım kolaylığı ile baskı öncesi tüm hazırlık yönlendirmeleri, doküman kontrolü, kolay alışveriş sistemi ve garanti koşullarına gösterdiği özen ile yalnızca baskı hizmeti değil; her adımda müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve uygulayan bir matbaacılık hizmetidir.

kendimatbaam.com Türkiye’nin tüm illerine ve Kuzey Kıbrıs’a ertesi gün, 2-3 gün (Ekspres) ve 4-5 gün (Standart) kargoya teslim seçenekleri ile tüm kullanıcılarına hizmet vermektedir. FOGRA standartlarında yaptığı üretim ile kullanılan tüm malzemeler ve özellikle “UPM” marka kuşe kağıdı ile hizmet kalitesini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin yaratıcı taraflarını özgür bırakmalarına olanak sağlayan kendin tasarla bölümü sayesinde kişiselleştirilmiş ürünler de bastırabilirler.

kendimatbaam.com; “1942’den bu yana kağıda hayat veriyor” felsefesi ile çalışan Apa-Uniprint matbaasının online satış mağazasıdır. Apa-Uniprint 12.000 metrekarelik bir alanda, endüstrideki en son yenilikleri gerçekleştirdiği yatırımlar ile uygulayan, kısa zamanda, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla hizmet veren baskı okuludur.

Ofset, web baskı makineleri ve dijital baskı çözümleri ile yurt içinde ve dışında pek çok saygın müşteriye hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.