TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
488 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Karma Reklam
  • ADRES: Karma Açıkhava Reklamcılık A.Ş 19 Mayıs Caddesi Golden Plaza No:1, Kat:4 Şişli, 34360 İstanbul, Türkiye Tel : 212 315 0900 Fax : 212 315 0934 E-mail : info@karmaoutdoor.com Tel :444 4KRM Satış Departmanı Volkan Gülsoy (Satış & Pazarlama Direktörü) Tel : 212-315 0906 Fax : 212-315 0934 E-mail : vgulsoy@karmaoutdoor.com Yasemin Koburcuk (Bölgeler Satış Koordinatörü) Tel : 212-315 0907 Fax : 212-315 0934 E-mail : ykoburcuk@karmaoutdoor.com Bahar Sulu (Satış Müdürü) Tel : 212-315 0908 Fax : 212-315 0923 E-mail : bsulu@karmaoutdoor.com Pınar Onataslan (Satış Müdürü) Tel : 212-315 0904 Fax : 212-315 0923 E-mail : ponataslan@karmaoutdoor.com Buse Ilgın Bulut (Müşteri İlişkileri Yönetmeni) Tel : 212-315 0905 Fax : 212-315 0934 E-mail : bbulut@karmaoutdoor.com Cesur Talus (Müşteri İlişkileri Yönetmeni) Tel : 212-315 0928 Fax : 212-315 0934 E-mail : ctalus@karmaoutdoor.com Rezervasyon Hülya Batırsoy Tel : 212-315 0903 Fax : 212-315 0934 E-mail : hbatirsoy@karmaoutdoor.com Nilay Yılmaz Tel : 212-315 0919 Fax : 212-315 0934 E-mail : nyilmaz@karmaoutdoor.com Pazarlama Yetkilisi Dilşad Rassad Tel : 212-315 0909 Fax : 212-315 0934 E-mail : drassad@karmaoutdoor.com
  • TELEFON: 212 315 0900
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1959 yılında Açıkhava Reklâmcılık konusunda faaliyete başlayan ve alanında birçok ilke imza atan şirketimiz 2008 yılından bu yana Karma Açıkhava Reklâmcılık A.Ş. adıyla faaliyetlerine Türkiye genelinde devam etmektedir. Şiketimiz 21. yüzyılın yükselişinin sektörü Açıkhava Reklâmcılık alanında markalaşma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Hızlı globalleşen ve rekabetin yoğun olduğu piyasalarda, Açıkhava Reklâmcılığın rekabette fark yarattığı yadsınamaz bir gerçektir. Bununla birlikte pazarda sağlam, güvenilir olmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Dünyayı yakından takip etmek suretiyle de güncel kalma misyonumuzu sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.