Karakuş Matbaa Makineleri San.Tic.Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
399 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Karakuş Matbaa Makineleri San.Tic.Ltd.Şti.
  • ADRES: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Matbaacılar Sitesi 558 . Sokak No.10 İvedik / Ankara TURKİYE
  • TELEFON: 0 312 395 09 70-71
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Karakuş Matbaa Makinaları Sanayi Tic.Ltd.Şti. Mehmet Karakuş ve Mehmet Şahin tarafından kurulmuştur. Bugün Mehmet Şahin tarafından yönetilen şirket her marka ve ebatta yeni ve ikinci el matbaa makineleri satışı yapıyor. Firma aynı zamanda oluklu mukavva hattı (corrugator), flekso baskı inline kutu makineleri ve diğer kutu konfeksiyon makineleri satışı ve satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır.

Karakuş Makina 2000 yılından itibaren Varak Yaldız baskı yapabilen makinelerin üretimine ve satışına başlamıştır. Heidelberg Tipo Baskı makineleri alınarak Karakuş Makina’nın atölyesinde revizyonu yapıldıktan sonra varak yaldız ünitesi monte edilmektedir. Bu makinelerden yurtiçi ve yurtdışına yaklaşık 20 adet satış yapılmıştır. Firmamız aynı zamanda bu makinelerin satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.

Her marka ve ebatta makinalar, Karakuş Makina’nın Almanya’daki kardeş firması MKS (Maschinen Handels GmbH) aracılığı ile ithal edilir. Makineler Almanya’da bulunduğu matbaada çalışır halde veya Almanya’daki MKS tesislerinde revizyondan geçtikten sonra itinalı bir şekilde alıcısına ulaştırılır, istenilen yere kurularak çalışır halde teslim edilir.İsteğe göre işinizin gerektirdiği makineler aranır, çalıştığı işletmede beğeniye sunulur, onay alındıktan sonra da uzman personel tarafından müşteri tesislerinde kurulur.

Ayrıca, Karakuş Makina müşterilerine yatırım teşvik belgesi alınmasında, ithalat izni alınmasında ve finansman bulma konusunda yardımcı olmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.