Gaziantep evden eve taşımacılık ve nakliyat

195 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 17 Ocak 2017 18:01
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

Gaziantep evden eve nakliyat dikkatle yapılacak bir iştir. Gaziantep ve diğer illerde evden eve nakliyat işini her önüne gelen yapmaktadır. Her önüne gelenin yapmasına karşı değiliz fakat bu kişiler işlerine dikkat etmemekte ve müşterileri mağdur etmektelerdir. Aynı zamanda müşterilerin gözünde evden eve taşıma işi yapanlara karşı bir tedirginlik oluşturmaktalar.

Gaziantep’te evden eve taşıma işleri işinde uzman nakliye firmalarına verilmektedir. Eskiden evden eve taşıma işlerini ev sahipleri kendileri ve çevrelerindeki gençleri toplayarak yaparlardı. Bu taşıma olayında baya eşya hasara uğrardı.

Günümüzde ev sahipleri hem çevrelerindeki insanları yormamak adına hemde eşyaları zarar görmemesi için evden eve taşımacılık işini meslek edinmiş firmalara yaptırmaktadır.

Firmamız 2002 den önce Gaziantep evden eve taşımacılık yapmaya başlamadan önce Bayramoğlu nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteydi.2000 li yıllarda Gaziantep’de evden eve taşımacılık işi yaygınlaşmaya başladı. Bu evden eve nakliyatın yaygınlaşmanın sebebi antep’de yüksek katlı binaların artması oldu.Yüksek katlı binalara ev sahipleri kendileri taşıyamamaktalar.Eşyalara zarar verebiliyorlar.Bunun yerine müşteri kalitesi iyi taşımacılık fiyatı uygun bir evden eve nakliyat firmasını tercih ediyor. Evden eve nakliyat firmaları gerçekten de bir evin taşınması için gerekli tüm ekipmanlara sahipler.Araçları bile taşımacılığa göre tasarlanmış bir araçtır.Personelleri eşyaları nasıl taşıyacağını,nasıl sarıp paketleyeceğini iyi biliyorlar.Eşyalar taşınırken zarar görmüyor.Ev sahibi gayet rahat bir şekilde evinin eski evden araca yüklenmesini ve yeni eve aktarılmasını sadece izliyor.Bu bir ev sahibi için güzel bir kolaylık ve nimettir.Zaten ev sahibi evi kendi taşımak istese araç kirası,paketleme malzemesi,asansörlü evden eve taşımacılık aracı kirası,yemek masrası derken nerdeyse evden eve taşımacılık firmasının taşıdığı fiyata yakın bir maliyet çıkıyor.

Firma Bilgileri

AKYOL EVDEN EVE TAŞIMACILIK
0 (544) 500 0302 Firmaya Git