TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
394 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Altuğ ÇİMEN
  • ADRES: Kızılarık Mh. Kızılırmak Cd. 2755 Sk. Safari Apt. No: 2 /
  • TELEFON: +90 (242) 339 39 27
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

GÖRÜNÜM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ. Görünüm Reklamcılık Ltd. Şti. 15 yıldır Antalya da faaliyette bulunan bir şirkettir. Her zaman outdoor da ilkleri yapan firmamız ticari hayatına elektronik dev ekranların işletimiyle (reklam amaçlı)başladı. O zamanlar Türkiye’de İstanbul, Ankara ve Antalya’da vardı yani bizde sonradan tüm şehirlerde yaygınlaştı. O tarihlerde yaptığımız işleri şimdi bile arıyoruz ama şirketimizin temel taşları o ekran sayesinde atılmış oldu bu ilklerimizden ilkiydi daha sonra yine ilklerden (Antalya’mız için ) ilk dijital baskı makinesini getiren ve yaygınlaştıran firma olduk.

Yine bir ilk daha dijital baskı makinelerinin yaygınlaşmasını görüp talep üzerine ithalata başladık son 8 yıldır da makine ithal eden kurumumuzun şu an Elazığ’dan Gaziantep’e, İstanbul’a kadar satışını yaptığımız makine sayısı 295 i geçti tabii bu yeterli bir sayı değil ama İstanbul harici bir kent olarak güzel bir sonuç YETMEDİ baktık avuç avuç USD leri Çin’ e gönderiyoruz bir ilk daha yapalım dedik (rahat durmuyoruz ya )1 senelik Çin, Hindistan ve Antalya arası seferlerimizden sonra Çinin en büyük baskı makinesi üreticileriyle bir masaya oturduk. Ard arda yapılan sıkı toplantılardan sonra BİZ BU MAKİNELERİ BURDA ÜRETİRİZ dedik.

Arge bölümümüz daha fazla düşünmeden OLYMPOS adını verdiğimiz makine projeleri üzerinde çalışmalara başladı. Çalışmalarımızı 10 kişilik ARGE ekibiyle dört dörtlük bitirdik ve ilk TÜRK MALI makinelerimizi reklamcı arkadaşların hizmetine sunduk şu an ilk 17 makinemiz tıkır tıkır çalışmakta buyurun gezdirelim.EVET BİZ BUNU BAŞARDIK demek ki istemek lazımmış Türk reklamcısı istedikten sonra her şeyi yapar hani bir laf vardır istemek başarmanın yarısıdır işte biz önce istemekle başladık. Tabii bu söylediklerime burun kıvıranlarda olacak tebrik edende olacak biz herkesi Antalya’ya sanayi ye davet edip imalatlarımızı yukarda bahsettiklerimi görmeye davet ediyorum.

Bizden makine isteyen herkese 4 günde teslim edebiliyoruz üstelik 3 yıl garantili Bu arada Antalya’mızı temsilen İstanbul ve Türkiye pazarında kurtlar sofrasında büyük dev tüccar ve ithalatçılarla kalite ve fiyat konusunda kıran kırana bir mücadele sürüyor iken devler ligimiz diye anılan Tüyap kongre merkezinde düzenlenen İstanbul sign 2009 reklam fuarına Çin deki partnerimiz ile birlikte katıldık oradaki dev firmalar ve ithalatçılar arasında çok büyük bir performans yakaladık ve bu partnerimizin de hoşuna gitti ve öyle güzel bir teklifle geldiler ki biz bile beklemiyorduk yani sözün kısası ÇİNLİLER BİZİ KULLANMAK İSTİYOR ama Avrupa pazarına açılmak için made in TURKEY markasını kullanmak şartıyla.

2010 yılının ikinci çeyreğinde onlarla fabrika açmak için İstanbul’da gerekli alt yapı çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Bu da bize büyük gurur vermektedir. Özellikle makine mühendisi ortağım Volkan SAĞIROĞLU’nun yerli üretim makinemizin başında günlerce sabahlaması ve sabrının zaferi olarak da Avrupa ve Türkiye pazarın a sunacağımız sorunsuz taş gibi bir makine çıkarması umutlarımızı daha da arttırdı. 2010 sonuna doğru OLYMPOS markasını bir Antalya firması olarak tüm Avrupa ve Türkiye de sık sık duyacağız. Şu an bu konuda Türkiye’de yerli üretim açısından ilk 3 firmadan biriyiz www.gorunumreklam.com girerseniz dediklerime hak vereceksinizdir.

Makinelerimizde kullandığımız birçok parçanın branşında uzman olan Alman İtalyan ve Japonya’daki dünyaca ünlü makine yan sanayi ne parça veren firmalardan seçtik. Bunlar biraz maliyetlerimizi artırdı ama uzun yıllar başımızı başınızı ağrıtmayacak bir makine üretmek için bu şart.

Piyasadaki çoğu makine ilk başlarda mükemmel bir baskı veriyor ama önemli olan yıllara meydan okuması. Biz Türkler aslında çok zeki bir milletiz istedikten sonra yapamayacağımız hiçbir şey yok. Şu an gerçekten CNC’den tutun baskı makinelerine kadar daha birçok makineyi Türkiye’de imal edebiliyoruz. Tabiî ki bazı elektronik kartlarda ve yazılımda hepimiz hala dışarıya bağımlıyız ama inanıyorum ki yakın zaman da bunu da başarmış olacağız. Biz sadece Makine üreticisi ve ithalatçısı değiliz. Bunun yanı sıra geniş çaplı tabela ve dijital baskı atölyelerimizle İstanbul’dan, Ankara ya, Doğu Anadolu’ya kadar taahhüt işleri gerçekleştirmekteyiz outdoor tabela ve baskı konusunda Antalya’da 15 Yıldır hizmet vermekteyiz.Altuğ ÇİMENGÖRÜNÜM REKLAM LTD. ŞTİ.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.