TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
370 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdullah KILINÇ
  • ADRES: Mail & Msn: info@freegrafiker.com
  • TELEFON: 0531 699 86 92
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Freelance Grafik Tasarımcı
Sizlere internet üzerinden freelance olarak grafik tasarım ve dizayn hizmeti vermekteyim, freelance grafiker nedir ? freelance bağımsız olarak çalışma biçimidir freelance grafik ise, tasarım ve dizayn işlemini bir kurum ve kuruluşa bağlı olmadan zaman sorunu yaşamadan çalışan grafikerdir, bu cümleye evden, ofisten yada interneti olan herhangi bir yerden çalışan grafikerde diyebiliriz.
Freelance Grafik Tasarımın Avantajları
Freelance grafikerlik işi ile uğraşan kişi bir kuruma yada kuruluşa bağlı olmadan çalıştığından ötürü genel anlamda zaman problemi yaşamaz. Bu durum çizgisine, kabiliyetine ve yeteneğine güvenen bir grafikerde oluşturacağı olgu ise işinize olduğundan fazla özen göstereceği ve uğraşacağı anlamını doğurur, çünkü freelance grafiker için her referans portfolyosuna katacağı bir artı olacağından freelance grafikerlik için ilerlemekte olduğu yolda bir adım daha atar.Freelance grafikerin referansı ne kadar çok olursa dışarıdan alacağı işlerde müşterilerin güven duygusuda doğru orantılı olarak artacaktır. Freelance grafik tasarımın avantajlarından bir diğeri ise aciliyeti olan işlerinizin durum ve konumuna göre hızlı ve kaliteli olarak tasarlayarak sonlandırmasına yardımcı olmalarıdır.
Freelance Grafik Tasarımcı Olarak Yaptığım İşler
Web Tasarım
Freelance olarak verdiğim hizmetlerden bir tanesi web tasarım hizmeti, firmanız kuruluşunuz yada kişisel sitelerinizin tasarımını sorunsuz olarak tasarlayıp teslim etmeye yönelik hazırladığım işlerdir. Web tasarım konusunda kullandığım teknoloji ve yenilikler, hazırladığım tüm web tasarımları web 2.0 mantığına uygun olarak kurgulanılıp tasarlanılmaktadır, tasarladığım sitelerde web arayüz kullanışlılığı ve sadeliğini göz önünde bulundurarak hazırlarım. Hazırlamış olduğum web tasarımlarında firma, kurum yada kuruluşun site ziyaretçilerinin tüm isteklerine cevap verebilecek özellikleri barından, kullanım kolaylılığı son derece basit ve anlaşılır olan web tasarımları yaptaktayım. Firmanız yada kendiniz için bir web sitesi tasarlatmak yada eskisini yenilemek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.
Afiş Tasarım
Freelance olarak verdiğim hizmetlerden bir diğeri ise afiş tasarım hizmetidir, afiş tasarımına başlamadan önce sizden hazırlanacak afişle ilgili ön brief alıyorum ve afişin konusu ile alaklı genel ve kültürel araştırma yapıyorum. Brief ve yaptığım araştırma sonucu elimdeki donelerle afişi kurgulayıp tasarlıyorum, afiş tasarımında dikkat ettiğim unsurları şu şekilde listeleyelim. Konu ve slogan geliştirme, tema ve kurgu tasarımı, odak ve hedef kitle.
AFIŞ TASARIMCISI, ARAÇ GIYDIRME, CAM GIYDIRME TASARIMCISI, DERGI TASARIMCISI, DIZAYNER, E TICARET SITESI TASARIMI, FIRSAT SITESI TASARIMI, FREELANCE INSERT TASARIMI, FREELANCE LOGO TASARIM, FREELANCE SITE TASARIMCISI, FREELANCE TASARIMCI, GRAFIKER, INSERT TASARIMCISI, KATALOG TASARIMCISI, KURUMSAL KIMLIK TASARIMCISI, LOGO DIZAYNER, LOGO TASARIM FIRMASI, LOGO TASARIMCISI, LOGO YAPTIRMAK ISTIYORUM, MARKA LOGO TASARIM, PROFESYONEL GRAFIKER, PROFESYONEL SITE TASARIMCISI, PROFESYONEL TASARIMCI, SITE TASARIMCISI, TABELA TASARIMCISI, TASARIM, TASARIMCI, TASARIMLAR, WEB SITE TASARIMCISI, WEB SITESI YAPTIRMAK ISTIYORUM, YETENEKLI GRAFIKER
AFIŞ TASARIMLARI, BANNER TASARIMLARI, BROŞÜR TASARIMLARI, CEPLI DOSYA TASARIMLARI, DAVETIYE TASARIMLARI, DERGI REKLAMI TASARIMLARI, İNSERT TASARIMLARI, İNTERAKTIF TASARIMLAR, KATALOG TASARIMLARI, KURUMSAL KIMLIK TASARIMLARI, KUTU TASARIMLARI, LOGO TASARIMLARI, MENÜ TASARIMLARI, OUT DOOR TASARIMLARI, SERTIFIKA TASARIMLARI, WEB SITESI TASARIMLARI

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.