Esra Kağıtçılık ve Matbaacılık • istanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
276 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Semra Duru
  • ADRES: Litros Yolu, 2. Matbaacılar Sitesi 1 BD 18 Topkapı / İstanbul
  • TELEFON: (0212) 544 73 91
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız, 1986 senesinde Türkiye kağıt ve matbaa sektörünün candamarı olan “Cağaloğlu” nda ” Ercan Kağıt Dahili Tic. Erdoğan TANRIVERDİ” olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Çağı yakalamayı hedef edinen firmamız, 1993 senesinde şu anki ünvanı olan “Ercan Kağıt Dahili Tic. Erdoğan TANRIVERDİ” olarak faaliyetlerini yeni yeri 2. Matbaacılar Sitesinde sürdürmeye başlamıştır. Aynı zamanda firmamız 1996 yılı içerisinde yaptığı atılımlara bir yenisini ekleyerek Esra Kağıtçılık San ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı altında Mecidiyeköy’de yeni bir firma kurmuştur. Yeniliklere sürekli açık hizmet anlayışımız ve daima sektörde öncü olmayı hedefleyen ticari anlayışımızla, sektörde saygın bir yere ulaşmış durumdayız. Türkiye’nin en iyi kağıt-karton fabrikalarının bayiliğini sürdürmekle beraber siz değerli müşterilerine Dünya’ nın en büyük kağıt-karton fabrikalarının Türkiye genelinde ithalat sağlamaktadır.Çalıştığımız fabrika ve grupların üretmekte oldukları ürün cinsleriyle beraber şöyle sıralayabiliriz:

Yerli Fabrikalar:

Kartonsan Karton Sanayi Ve Ticaret AS (Kromo Karton), Mopak Kağıt Kırtasiye Sanayi Ve Ticaret AS (Çok çeşitli kağıt ürünleri), Seka AŞ (Çok çeşitli kağıt ve karton ürünleri)

İthalat:

Condat (Fransa; Kuşe Kağıdı), Stora Enso (Finlandiya; Çok çeşitli kağıt-karton ürünleri), M-Real (Finlandiya; Çok çeşitli kağıt-karton ürünleri), J.Vilaseca (İspanya; birinci hamur, japon bristol ve fantezi kağıtları), Cypap (Avusturya; çok çeşitli kağıt-karton çeşitleri), Torras Papel (İspanya; otokopi, kuşe, etiketlik ve diğer kağıt çeşitleri),Fasson (Hollanda)

Ayrıca talep halinde belirtilecek ülkelerden her nevi kağıt ve karton çeşitleri ithal edilebilinmektedir.(İsveç, Almanya, İtalya, Kore, Çin, Hindistan, Rusya ve Romanya)

Ürün ve Hizmetlerimiz:

Kağıt

Karton

Kırtasiye

Mücellit Malzeme

Fantazi Kağıt

Fantazi Zarf

Davetiye
Esra Kağıtçılık ve Matbaacılık • istanbul

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.