Doğan Zarf Kağıt Amb. San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
169 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüseyin Doğan
  • ADRES: İSTANBUL/TOPKAPI
  • TELEFON: 0212 612 92 50
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirket Profili

İbrahim DOĞAN 1976 yılında girdiği zarf sektöründe hızla ilerleyerek, 1994 yılında DOĞAN ZARF KAĞIT AMBALAJ San .Tic .Ltd . Şti ‘ni kurmuştur.Firmamız kuruluşu itibariyle geçen sürede kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Hedefimiz bu ilkeyi ,bugün yaşatmak ve yarınlara taşımak.

DOĞAN ZARF yarattığı ASİL ZARF markası ile ürettiği ürünleri Türkiye ‘nin dört bir yanına ulaştırarak sektördeki yerini kazanmıştır.Dış pazarda da yerini almak için ,bu yönde İhracat , Ar-Ge , İSO çalışmalarına hızla devam etmektedir.Deneyimli personel ve gelişmiş makine parkuru sayesinde istenilen her ebat ve gramajda zarf imalatı yapabilen firmamız teknolojiyi takip ederek yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.5000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikamız tam kapasitede günlük 5 milyon adet zarf üretmektedir.
Kurulduğu günden itibaren sektöre yeni bir bakış açısı getiren DOĞAN ZARF bundan sonra da hizmet politikası ve kalite anlayışından taviz vermeden siz değerli müşterileri ile çalışmaktan mutluluk duyacaktır…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.