TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
204 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Delta Matbaa
  • ADRES: Gazipaşa Mah. Zeytinlik Cad. No: 9 (Uzun Sokak. - Trabzon Müzesi Krş.) TRABZON
  • TELEFON: (0 462) 326 60 61
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
1990 yılında matbaa baskı ve grafik alanında başladığımız mesleki tecrübe ve deneyimlerimizi yaklaşık 7 yıldır Delta Matbaa Reklam Grafik Promosyon adı altında siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürdürmekteyiz.

Delta Matbaa, grafik tasarım ekipi ile baskı öncesi ürün tasarımlarınızı dünyanın neresinde olursanız olun siz değerli müşterilerine sunmakta ve sizlerin onayını aldıktan sonra üretime geçmektedir. Teknolojinin son sistem makinalarıyla üretim yapmakta ve beğeninize sunmaktadır.

Kalitenin ve güvenin buluştuğu güçlü, güvenilir firma Delta Matbaa Reklam Grafik , Trabzon ve Karadeniz Bölge illeri başta olmak üzere; Türkiye geneline ve uluslar arası ülkelere hizmet vermektedir. Özgün çalışmalarımız referanslarımızdaki firmalar tarafından beğeni ile karşılanmış ve devamlılık sağlanmıştır.

Her zaman için ilk sırada müşteri memnuniyetini ilke edinen Delta Matbaa, bundan sonraki çalışmalarında da sizlerden gelecek olumlu veya olumsuz yorumların takipçisi olacaktır.

Firmamız matbaa baskı materyallerinin yanı sıra promosyon ürünleri ve nikah – bebek şeker çeşitlerinide siz değerli müşterilerine sunmamanın mutluluğunu yaşıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.