Delta Kağıtçılık Matbaa Reklam Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
178 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ayhan ASLAN
  • ADRES: MERKEZ : Davutpaşa Cad. No:103 Emintaş Davutpaşa Matbaacılar Sitesi No:153-154-155 Topkapı/İstanbul TEL. : 0212 565 34 25 (pbx) FAX : 0212 613 22 68 ŞUBE : Davutpaşa Cad. No:103 Emintaş Davutpaşa Matbaacılar Sitesi No:212-213 Topkapı/İstanbul TEL. : 0212 613 22 41
  • TELEFON: 0212 565 34 25
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda,

Delta Kağıt, siz değerli müşterilerimize, kağıt sektöründe en iyi hizmeti verebilmek amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda fantazi kağıt, fantazi zarf, renkli fon kartonu, amerikan/japon bristol, kuşe kağıt, otocopy, çıkartma, kraft, I. hamur ve renkli A/4 – A/3 fotokopi kağıt satışı yapmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerimize en doğru çözümleri sunabilmek için uluslararası kağıt sektörleri ile iş birliğine girmiştir.

Delta Kağıt, hem yurt içi hem de yurt dışında göstermiş olduğu performans sonuçlarıyla Endonezya, İspanya, Almanya,İtalya gibi ülkelerin en büyük üreticileri ile distribütörlük anlaşmaları imzalamıştır. Yurtiçinde 30’a yakın bayisine hizmet vermekle beraber yakın gelecekte tüm illerimize bayilik verme arzusunda ve gayretindedir.

Vizyonumuz,

Faaliyette bulunduğumuz kağıt sektöründe yenilikçi ve fark yaratma odaklı çalışmalarla kısa zamanda konumunu yükseltmiş olmanın verdiği güçle girişimci bir firma olarak devamlılığını sürdürmektir.

.Misyonumuz,

Girişimcilik ruhuyla ve müşteri memnuniyetini benimsiyerek, yenilikleri takip eden ve bunları bünyesinde faaliyete geçiren, iç ve dış çevreye duyarlı olan genç ve dinamik çalışanlarıyla çözüm odaklı hareket eden, müşterilerimizin fikirlerine açık olan, belirlediği hedeflere ulaşan bir firma olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.