TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
207 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet
  • ADRES: Atatürk mh.parmaksız cd.sakin sk.No:3 Kotaş st.B-blk.Daire:8
  • TELEFON: 0212 880 4 449
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

BİRGüL NAKLİYAT
EŞYANIZDA KALBİNİZDE KIRILMASIN

Firmamız 1976 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya nakli, mobilya nakli, büro, fabrika, ofis taşımacılığı , askılı tekstil taşımacılığında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

Birgül Nakliyat Ofis, büro, fabrika ve evden eve taşımacılık konusunda anahtar teslim şeklinde hizmet vermektedir.

Birgül Nakliyat Dostluğu ve kişiliği ön planda tutmuş, para konusu önem arzetmemiş ve kaliteyi yakalamış bir şirkettir. “Eşyanız ve siz bizim için önemlisiniz” sloganı ile yeni dünyanın milenyum buluşmasında hizmet vermeye uzman kadrosuyla birlikte devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ISO 9001 belgesine sahip şirketimiz asansörlü evden eve nakliyat ile müşterilerine sorunsuz nakliyatı sunan , bayan eleman gibi , nakliyat sektöründe ilklere imza atmayı kendine ilke edinmiştir.
Ayrıca taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz ve zamanlamamız ile her işimize profesyonel yaklaşırız.

Sözde değil , gerçek anlamda eşyalarınız taşınma esnasında sigortalanır.

Birgül Nakliyat ayrıcalığı ile evinizin sorunsuz taşınmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bize telefon , email yada faks yoluyla ulaşıp arkanıza yaslanmanız.
İSO 9001 belgesine sahip şirket, ücretsiz ekspertiz, bayan eleman ile eşyaların toplanması, yerleştirilmesi, marangoz, elektrikçi ve kapsamlı sigorta hizmetleriyle müşteri memnuniyetini hedefliyor.
Firmaya ulaştığınız takdirde size sunulan ekspertiz hizmetinde eşyalarınızın nasıl taşınacağı, fiyatlandırma gibi konularda bilgi edinebilirsiniz.
Asansörlü taşımada eşyalar, caddeye veya otoparka bakan bir balkon veya pencere altına kurulan yük asansörü yardımıyla yükleniyor.
Temizlik konusunda oldukça titiz davranan firma, paketlemede battaniye yerine, streç naylon, havalı kabarcıklı malzeme ve sert kaplama malzemesi kullanıyor.

Birgül Nakliyat , tüm müşterilerine sorunsuz ve kaliteli taşınmalar diler…

TEL:0212 880 4 449 – 881 4 342
Gsm:0533 482 4 335 -0554 968 2 960
www.birgulnakliyat.com.tr email-info@birgulnakliyat.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.