TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
131 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bilkotek
  • ADRES: Perpa Tic.Merkezi B Blok Kat 8 No 962
  • TELEFON: 2123207951
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Her ölçekteki işletmenin mevcut ve olası ihtiyaçlarından yola çıkarak insan kaynakları yönetimi ve güvenlik kontrolüne yönelik çözümler sunmaktadır. Güvenlik, bilgisayar ve yazılım konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla, personel giriş çıkış kontrol sistemleri, üretim kontrolü , göz iris, parmak, izli biometrik kapı sistemleri gibi çeşitli ürün ve bunların kesintisiz teknik hizmetini sunmaktadır. Konusunda uzman kadrosu, uluslar arası platformda sektördeki gelişmeleri takip ederek eş zamanlı uygulayan yenilikçi anlayışı, kaliteli, çözüm odaklı ürün ve hizmetleriyle “ Zaman Kontrol Sistemleri” ve “ Müşteri memnuniyeti konusunda yeni üstün değerler yaratma hedefindedir.

Bilkotek; çağdaş, yenilikçi, müşteri memnunmiyeti odaklı ürün ve hizmetleriyle zaman kontrol sistemleri sektöründe “Zamanı yakalamak” isteyenler için devamlı büyüyor…
Biz gelişmiş en sosn teknoloji ile yeni ve farklı çözümlerle insanların güvenliği ve rahatlığı, daha sağlıklı huzurlu yaşayabilmeleri için müşterilerimize en kaliteli biçimde hizmet vermekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.