TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
481 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Asteks Merdane
  • ADRES: Merkez Mahallesi Hürriyet Bulvarı No:32 Yakuplu 34524
  • TELEFON: (212) 875 11 00 Pbx
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ASTEKS 1998’den beri matbaa sektöründe üretim yapmakta olup, matbaa sektörü dışında 1970 yıllından beri tekstil sektörüne de hizmet vermektedir. Firmamız tekstil iplik fabrikalarında, iplik üretiminde kullanılan Apron ve Manşon olarak tanımlanan kauçuk ürünleri de üretmektedir. Bu ürünler yüksek teknolojik özellik taşıyan ve dünya genelinde sayıları 25’i geçmeyen firma tarafından üretilebilmektedir. Asteks ürün kalite sıralamasında dünya genelindeki bu firmalar arasında ilk üç’te yer almaktadır.

1997 yılında İsviçre’den alınan teknik bilgi kapsamında, silindir kaplama bölümü genişletilerek matbaa sektörüne yönelik merdane kaplama hizmeti verilmeye başlanılmıştır. Matbaa merdaneleri firmamızın stratejik ürün grubu içinde yer almakta olup, öncelikler yönüyle birinci sırada değerlendirilmektedir.

Üretim, İstanbul Haramidere’de 11.000 m2 açık, 6.000 m2 kapalı alanda kurulu modern tesisimizde, 9 mühendis, 2 ekonomist, 20 teknisyen, toplam 150 çalışanımız ile yapılmaktadır.

Yurt içinde sürekli müşteri memnuniyetini ve Pazar hizmet kapsamını arttıran firmamız matbaa merdanelerinde Almanya, İngiltere, Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Kosova, Azerbeycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Irak’ a dış satımda bulunmaktadır. Ayrıca tekstil sektöründe de yaklaşık 35 ülkeye dış satım gerçekleştirilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.