TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
261 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Alo Kartvizit
  • ADRES: Topkapı Ticaret Merkezi 2, No:142. telefon. 0212 481 21 21 0212 483 26 10 0212 483 26 04 0212 483 26 05 msn messenger. sezen@alokartvizit.com selen@alokartvizit.com baris@alokartvizit.com
  • TELEFON: 0212 481 21 21
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

AloKartvizit internet üzerinden zahmetsizce matbaa hizmetleri sağlar.

AloKartvizit, “tıkla, ısmarla” sloganı ile başta tüm Türkiye, Kıbrıs, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Orta Avrupa olmak üzere geniş bir coğrafyaya matbaa hizmetleri vermektedir.

Son yıllarda internetin hayatı ne kadar kolaylaştırdığı tartışılamaz. Bunun bilincinde olan müşterilerimiz, kendi bilgisayarları üzerinden bizimle irtibata geçebilmekte, istediği tasarımları yaptırabilmekte veya yapmış olduğu tasarımı bastırabilmektedir.

Tasarımı onaylanan işler baskıya verilmekte, baskı sonrası kargo ile müşterilerimizin adresine ulaştırılmaktadır.

Ödemeler internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Başlıca bankaların kartlarına sahip müşterilerimiz sitemiz ödeme sayfası üzerinden taksit de yapabilmektedir.

Kısacası müşteri tasarım ajansı, matbaa, gitme-gelme, getirme götürme, zahmet ve zaman kaybına girmeden, masa başından güvenle kaliteli baskı ve reklam işleri yaptırabilmektedir.

Bugün, Alokartvizit, tüm Türkiye’de katalog resim çekimleri, CD video çekimleri ve CD yapımı, İstanbul içinde olan müşterilerimize ayrıca katalog, el ilanı ve insört dağıtım hizmeti de dahil komple tasarım, baskı, reklam, tanıtım hizmetleri verebilmektedir.

AloKartvizit.com
Tıkla, ısmarla.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.