TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
325 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Adres Patent - Denizli Şube
  • ADRES: Çaybaşı Mah. Atatürk Bulvarı Anıthan İş Merkezi Kat: 2 No: 54 Denizli
  • TELEFON: +90 258 265 6912
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
Adres Patent Ltd. Şti. olarak yerli ve yabancı yaklaşık 15.000 müvekkilimize; Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model, Yurtdışı İşlemleri ve Coğrafi İşaretler gibi Sınai Mülkiyet Hakları konularında hizmet vermekteyiz.
Devamı
Tarihçe
Adres Patent, Sınai Mülkiyet alanında; “Türkiye’ de Tescilsiz Marka Kalmayacak” ilkesinden yola çıkarak; 2000 yılından bu yana sektöründe birçok ilke imza atmıştır.
Devamı
Kalite Politikamız
Nitelikli iş gücümüzle müşteri beklentilerinin üstünde hizmet vermek; Çalışma ekibimizin sağlığını, güvenliğini, kişisel gelişimini sağlamak; zevk alınan bir çalışma ortamı oluşturarak sektörde iz bırakan profesyoneller yetiştirmek;
Devamı
Şirket Profilimiz
Konusunda eğitimli ve deneyimli; 5 Marka ve Patent Vekili, 2 Avrupa Patent Vekili ve 22 kişilik Avukat kadrosundan oluşan takım çalışmasına uyumu benimsemiş 75 kişilik bir ekiple Türk Sanayisinin ve İş Adamlarının hizmetindeyiz.
Devamı
İlklerimiz
Adres Patent Türkiye’ de ilk kez www.markaborsasi.com web sitesi ile, tescilli marka ve patentlerin kullanılmadığı durumlarda satılmasını veya lisans verilebilmesini sağlayan bir E-Ticaret projesi ile sektörde yenilikler zincirine öncülük etmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.